Najnowsze treści autorstwa Bob Nadbudowniczy

  1. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Skrót 12 lat(?) Grepo w jednym komentarzu:cool:
  2. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Można sobie tak gdybać, nie będzie inaczej, bo to community już dawno jest martwe, są te same osoby a nowe szybko się wykruszają, ale dzieje się to samo w każdej grze, grałem pół roku w jedną pay2win i nie polecam, co dziwne w tych grach nowszych typu pay2win więcej ludzi przychodzi przez ilość...
  3. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Raczej ciężko będzie mu zabrać ekipę i zrobić nowy sojusz, skoro już zebrał ekipę i założył sojusz:D
  4. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jasnowidzem nie zostaniesz niestety, trochę za dalekie wnioski nie znając sytuacji ;)
  5. Polityka i mapki

    Top5 - Koalicja nie oddaje Top8 - Koalicja nie oddaje. Może ktoś bardziej obiektywny wyrazi swoje opinie? :eek:
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ja rzucam karkówkę z kurczaka A.K.A. pierś z kurczaka, bo puszczam transy same jak widzę że łatwo.
  7. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Zdarza się i tak że same transy dają radę :):D
  8. [Nowość] Zimowy super szybki świat

    Ale no wracając do tematu to niestety ale jak PL grepo chce iść do przodu to musi być też do przodu z ludźmi, a przecież najlepiej szukać wśród "aktywnych" graczy. Tylko kiedyś było za dużo osób i serwery wtedy byłyby przeciążone. Poza tym możecie sprawdzić grepolife i tam jest ładnie pokazane...
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Tylko walce na cerberach, lepszych nie ma :cool:
  10. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ja mam swoje i jak dla mnie był dobrym graczem. Poza tym Grepolis to gra zespołowa, nie wiem jak byś sobie wyobrażał wygrać świat grając samemu? Poza tym to liczby, nawet mając 100 miast gdzie grasz przeciwko sojuszowi 10 os. Gdzie każdy ma 100 miast nie masz...
  11. [Nowość] Zimowy super szybki świat

    To jest przykład jedynie, myślę że końcowe ustawienia byłyby kwestią ustalenia np w ankiecie. Tak naprawdę to byłby świat 10x szybszy niż Byblos. Więc nawet miesiąc byłby sporym wyzwaniem.
  12. [Nowość] Zimowy super szybki świat

    Witam, Nie widzę tematu podobnego, wiem że kiedyś była propozycja ale nie doszła do skutku. Chciałbym zaproponować bardzo szybki świat na okres zimowy. Podobny do tego który był w 2012 roku latem na International Grepolis. Super Szybki Świat - Ustawienia Myślę że jest to możliwe do...
  13. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Dobra czyli aktualnie w tym temacie zebrała się 3ka nienawistnych z każdego okresu grepo, ale pamiętam że kiedyś miałeś kółko różańcowe i robiło wszystko na co miałeś ochotę i to Cię wtedy zgubilo :) A bez defa myślę że i tak by pokazał Ci Twoje miejsce na froncie tak jak to robił wcześniej...
  14. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Alfa ale przecież do Adasia nic nie mam, a mamuta to Ty w spokoju zostaw, za moim faworytem w ogień ;) @edit Swoją drogą szkoda że już go raczej na grepo nie zobaczymy. Chyba że Manfred to zobaczy, to się nawet zgodzę go defowac :cool:
  15. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ale jak to, przecież jak mieliście swoje kółko różańcowe to było tak pięknie. Swoją drogą, co z Twoim kółkiem różańcowym się stało? ;)
Do góry