Najnowsze treści autorstwa BOWIE

1. BOWIE

Walki na świecie Mochlos!

racja. Po zajęciu szaraka gdy dostałem dostęp do podglądu ataków , okazało się ,że leci jeszcze 13 ataków , w tym kolon. jestem ciekaw czy gdybym czarami nie zatopił tego kolona czy przejął by polis?
  2. BOWIE

Świat Mochlos.

Gracz z przeszło milionem punktów atakuje gracza mającego niecałe 200 tysięcy. Dlaczego?
  3. BOWIE

Walki na świecie Mochlos!

Jak gracz mający przeszło 1mln punktów może atakować gracza co ma niecałe 200 tysięcy.
  4. BOWIE

[Zakończony] Statki

B7-D8-E6-E9-F2-H3-I7-J10
  5. BOWIE

Wiszący atak.

Wysłałem atak na polis, jednak "zawisł" on. Komunikat brzmi, "Przetwarzanie otrzymanych poleceń " Resetowałem , logowanie powtórne i inne zalecenia. Nie pomaga. Atak powinien dotrzeć o 17.46 (bodajże). U "Kapitana" w planerze ataków również nic nie widać . Drugi z ataków na grafice także...
  6. BOWIE

[Dobry] Procedura przekazania konta w grze

Nie zniknął , jeżeli istnieje na tym świecie. Więc to logiczne ,ze jest bug któru nie usuwa tego konta , co jak sugerujesz w swojej wypowiedzi. Istnieje te konto, i za pół roku może sie znów ukazać . do duszy. chodzi o sprawdzenie najp. logowań a potem wspólpracy między tymi kontami, wiem,że są...
  7. BOWIE

[Dobry] Procedura przekazania konta w grze

czy jest możliwe sprawdzenie podejrzeń co do multikonta? Przecież takie przekazywanie jest "legalną " furtką do oszustw. Przykład ? prosze bardzo : gracz //ciach// i gracz //ciach// na świecie "PAROS" . Jawne kpiny, gdyby to było przekazanie konta to zgodnie z procedura to trwa. Jeśli podbój to...
  8. BOWIE

[Ulepszenie] Ambasador korespondencja.

No tak. Każdy kij ma dwa końce. Uważam ,że nie ma co drążyć tego tematu.
  9. BOWIE

[Ulepszenie] Ambasador korespondencja.

Czy nie można stworzyć oficjalnie stanowiska 'Ambasador" bądz "Dyplomata". Otóż będąc w sojuszu i pełniąc tą niby funkcję mam problem z prowadzeniem korespondencji a jest ona spora. I co rusz wyskakuje " NIE JESTEM ROBOTEM " i "zaznacz domki", " zaznacz mosty", "zaznacz..." . Stworzenie...
  10. BOWIE

Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Pojawiła się wtedy nowa gra,komuś kto siedział przed monitorem wieeeeele godzin a wtedy byłem na rekonwalenscencji wydawała się fajnym oknem na "świat". Pogadać z ludkami no i zabawić się . :)
  11. BOWIE

Wolicie, gdy morale jest aktywne, czy nieaktywne?

Nieaktywne rzecz jasna :)
  12. BOWIE

Liberty world

Zapraszam do sojuszu wszystkich nie wykluczając początkujących, którzy są tu po to aby świetnie się bawić:). Służymy radą i pomocą.Serdecznie zapraszam !:)