Najnowsze treści autorstwa caha7

1. Sytuacja na świecie Oropos

A ja wiedzę że tu dalej po staremu wszyscy do wszystkich sapią:) A wy macie tyle koalicji - a wy tyle - ale nasze koalicje to z sojuszów gdzie po 40 osób było - a wasze to pełna obsada - a nasze sa ladniejsze - a wasze są beeeeeeeeeee - a my możemy - a wy nie - łooooooo matkooooooooo a ja dla...
  2. Sytuacja na świecie Oropos

Pewnie że widzę:) ale właśnie - przeciwników - a nie wrogów:)
  3. Sytuacja na świecie Oropos

łooo ile tutaj stron już "nabazgraliście":))) Bardzo rzadko ostatnio tu wchodzę, i grać już się nie chce jak kiedyś..... ale muszę przyznać, że to jeden ze spokojniejszych serwerów - nie mówię tu o walce - bo tej to jest i to całkiem sporo - czasami się wygrywa czasami przegrywa - ot taka gra:)...
  4. Wskaż błąd

Odp: Wskaż błąd U mnie posąg boski wygląda trochę inaczej ale w sumie mam go tylko w jednym mieście wiec może ma różne kształty :)))
  5. Szczęśliwa Siódemka - dzień 2

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 2 -1722-
  6. Szczęśliwa Siódemka - dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 1 -4725-
  7. Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela kurde i znowu wychodzi na to ze mam coś ze wzrokiem bo nigdzie nie widzę ani obrony MDG ani Niepokornych, ani stawania po jednej czy po drugiej stronie - ale cóż trzeba do okulisty widać iść co to hipokryzji to z mistrzem dyskutować mi się nie godzi, a skoro na...
  8. Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela Ale przepraszam na co mam czekać? Zgodziłam się tylko z kolegą który napisał wcześniej, że jeśli ktoś nie gra na geli to czytając forum mógłby sądzić ze bawią się tu tylko 2 sojusze. Zresztą zawsze tak jest - jeśli na jakimś serwerze pojawiacie się razem, wiadomo...
  9. Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela Ciiii nie przeszkadzaj - to forum w domyśle ma nagłówek MDG vs Niepokorni ewentualnie Niepokorni vs MDG ( to tak na wszelki wypadek żeby żadna ze stron się nie obraziła ze jest na drugim miejscu). Reszta świata to tylko szare tło dla tych aktorów:)
  10. Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela eee ja tam wole trochę powalczyć - ale wojskiem a nie jęzorem hehe wyznaje zasadę szanuj wroga swego mozesz mieć gorszego :)
  11. Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela Ech jakie początki są miłe - każdy uprzejmy, każdy się wita, każdy życzy dobrej gry a po kilku miesiącach z forum się rynsztok robi...a szkoda. Ale póki co...dobrej zabawy i wesołych świąt:)))
  12. Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie Ostatnio głosowałam na przeciwnika to teraz dla odmiany na sojusznika Antares1976
  13. Gracz Roku 2015 - Retimno Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Retimno Głosowanie SirCichyBob
  14. Gracz Roku 2015 =- Retimno

Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno a)*willow* b)SirCichyBob c)SirCichyBob d) wytrwały gracz, potrafiący sklejać znakomicie ataki i wsparcia, i "zamęczać przeciwnika, a przy tym bardzo skromny i uprzejmy - również dla przeciwnika, bez mani wyższości tak charakterystycznej dla dość dużej rzeszy...
  15. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum bleeee troche czasu dzis miałam weszłam na FO i cóż stare bla bla bla bez sensu i ciągle o tym samym ech nie ma co czytać ide sobie surke poprzesyłać więcej pożytku z tego będzie