Najnowsze treści autorstwa CameAme

1. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ta taktyka była również stosowana przy odbijaniu, po 5 sztuk z każdej paczki mogłoby się wydawać że przy tylu atakach padnie ale wystarczyło zobaczyć że ziółek leci i zostawić 100 birem na okupce. Pytanie czy to było odbijanie czy ziółek też nie lubił graczy ze swojego sojuszu i ich fejkował za...
  2. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Pitka to ty szanuj
  3. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Jedyne info jakie masz od krecika to statystyki, nie ma się czym szczycić
  4. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

To jak będziesz się tylko przyglądał to nie zdziw się jak Ci rachunek wystawi na koniec Messyny
  5. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Daleko nie trzeba bo sama przyszła i usuwa posty
  6. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

YOVANA nie chcesz się przyznać że z nami grałeś przecież razem z Gralciem przyszedłeś.
  7. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Okej może tak być, nie dbam o to, są ważniejsze rzeczy niż odpowiedni odstęp przy interpunkcji. ;) Edit. Lepiej byś opowiedział o waszej strategii walki, fejki w bonusie a potem klocki o 4. :) Ale o tym pewnie nic Tobie nie wiadomo.
  8. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Smutne musisz mieć życie jak masz beke z takich rzeczy . "XD"
  9. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

To o którą klase walczysz 7,8? Bo szkołe masz na myśli poprawki jak mniemam.
  10. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

No to jakiś lewy dochód wpływa , żeby miał co do piórnika w poniedziałek włożyć .
  11. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Tak nie w temacie , czy Paniom woźnym coś sie pomyliło z tymi fejkami , to że cofacie po sekundzie to nie znaczy że nikt nie widzi. Jeszcze koleś pisze , jak sie spało, Furny wojownik na miotle. chyba gold od Pana i władcy wpłynął
  12. Sytuacja na świecie Katania

Kiedy przestanie mnie wylogowywac? Chyba cały sztab postawiliście na nogi
  13. Sytuacja na świecie Katania

Adasko masz odpowiedź dlaczego gram na morale po mimo tego że byłem o 3 w nocy i mnie tez fejkował casanova mogłem się spokojnie wyspać
  14. Sytuacja na świecie Katania

Ale w statach jest tylko 1 gracz więc ten kto wstawił kolona zabrał tą wioche i nie napisałem SAM tylko że ja zabrałem a kto się przyczynił to inna sprawa , każdy dobrze wie że na naleśnika nie ma mocnego i nawet złoty ruszył dupe , ja tylko dałem kolona na ognie co dla niektórych już jest...
  15. Sytuacja na świecie Katania

pokaż czas zrobienia screena