Najnowsze treści autorstwa CameAme

  1. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Niech zgadne wabią się Great, Mielon, REF i NaNaNa fantastyczna czwórka razem mogą rozwiązać niejednego matematycznego kangura
  2. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    mi chodziło o sam pobyt w tych okolicach
  3. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Trzeba było nie brać tych miast ;D
  4. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    a Siwy blokuje zapobiegawczo bo on dużo przekleństw używa
  5. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    dostałeś wioche na froncie a niektórzy gracze od was piszą wiadomości żeby sprawdzić czy ktoś jest na grze czy go nie ma więc pewnie profilaktycznie i Tobie się oberwało
  6. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie wiem nie zaglądam Siwemu w skrzynke odbiorczą
  7. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Widzisz tylko sprawna głowa Królika tego nie załapała
  8. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wypisujesz głupoty a Wypisujesz głupoty do nas, to tam nie ma znaku =, także nie dopisuj swojego kontekstu do moich słów
  9. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    29 stycznia a typ z choinki spadł zacytuj gdzie napisałem że wypisujesz do nas ? bo chyba coś mi oprócz tego c umknęło
  10. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To na jakiej podstawie twierdzisz że tylko Mati ma sprawną głowę jeśli z nikim od nas nie pisałeś bo to chyba w Twojej coś szwankuje
  11. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To specjalny folderek masz na Takie zdobycze ?
  12. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    "sprawnie działającą głowę" chłopie wszyscy mają bloka na Tobie bo takie głupoty piszesz a ty świrujesz pawiana że tylko z Matim da się popisać
  13. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    z laptopa pisze i c się nie wcisnęło, xd to jedyne co możesz napisać bo wklejasz sobie tylko te rapki które się Tobie podobają wklej rapek jak te 900 pustych transów pada ;)
  14. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    spoceńce synchro na wchodzące wsparcia potrafią robić ale żeby synchro na kogoś czerwonego to ciężko lepiej posiedzieć do 3 żeby na śpiocha wsadzić a potem pisać że na śpiocha się nie liczy edit: dla Twojego spokoju ;)
  15. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Co jest w tym śmiesznego, my nie musimy naleśnikowi budować psychy czy podlizywać się wpisami na FO ;) i to ty zacząłeś temat
Do góry