Najnowsze treści autorstwa Chill Out

  1. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Chciałem tylko powiedzieć że ja dalej czuje się zwycięzca.Królik przegrał ze mną wyścig o względy Neyfeni. Musi się zadowolić Greta.
  2. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Zostawcie złotego w spokoju.Wystarczy że ja go obrażam dzień w dzień.Dzisiaj na kozetce już mi mówił jak mu ciężko w życiu że w grze się nie układa,palika zabrali.Wszystkie foczki w grepo nie chcą poluzować.Ehh.
  3. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Poka papugę.
  4. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Mogłem nie wychwycić tej uszczypliwości,wiesz w końcu gra w sojuszu który ma poziom brodzika intelektualnego parafrazując do czegoś zobowiązuje.
  5. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ale czo bo nie wiem? Te ataki zapałek na czysto?
  6. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Było trzeba zostawić je zostawić to byś dostał jeszcze kilka.A szybko zawinęły do norki ;).Nana,w takim wypadku ty masz ciągle takowe doznania bo nie wychylasz się za żadne niebieskie pole :).
  7. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ale uszaty już zarobił sztormem,hatfu.
  8. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No właśnie zapomniałem o jego istnieniu przez te bunkry i miałem małe cimcirimci i zapomniałem moje 2 biedne paczk ioffa ukryć :confused:
  9. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Różnica polega na tym że ja brałem sobie miasta na żywca pod bonus,raczej śpie dobrze w nocy.Poza tym nazywanie własnych graczy sojuszu słupami nie jest taktowane.Chyba że odpowiada im takie nazewnictwo. Puszczam sobie ataki za 6 rano.Jak mnie już w tej nocy obudza.A wy macie przewagę miast...
  10. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Skoro na śpiocha się nie liczą,to wychodzi na to że Elon nic nie podbił czerwonym.
Do góry