Najnowsze treści autorstwa chrycho13

1. chrycho13

[Naprawiony] Błąd z osiągnięciem "Zniszczenie portalu"

Witam, Po zniszczeniu portalu Hadesu w nowym Evencie punkty za to osiągniecie naliczyły się podwójnie, tak samo jak dwa razy wyskoczyło powiadomienie w prawym dolnym rogu gry. Przy tym osiągnięciu, w liczbie uzyskanych punktów istnieje wartość "500/250".
  2. chrycho13

[Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Jesień (+) vs Wiosna (-) 546 "."
  3. chrycho13

Odp: Awantura o Punkty - Jesień (+) vs Wiosna (-) 542... Buahah. Czeźdź.
  4. chrycho13

Gracz Roku 2015 - Zakros

Odp: Gracz Roku 2015 - Zakros a)chrycho13 b)Dr4gunov c)https://forum.pl.grepolis.com/member.php?13230-Dr4gunov d) Nie wiem czy można coś więcej dodać. Dr4 to ta osoba, która potrafi wycisnąć z Grepolis 110% jego możliwości. Nigdy w życiu - nie tylko w tej grze - nie widziałem lepszego stratega...
  5. chrycho13

[Wyjaśnione] punkty walki

Odp: punkty walki DonBeker, nie jestes jedyną osoba udzielającą się w tym temacie. Mój post był skierowany do ogółu tematu i starałem się odpowiedzieć na wszelkie pytania, tak żeby nie było wątpliwosci. Chcesz odpowiwedzi na swoje pytanie to pisz do Innogames, team nie jest odpowiedzialny za...
  6. chrycho13

[Wyjaśnione] punkty walki

Odp: punkty walki Postaram się wytłumaczyć w prostych słowach swoją wersję 'wiki' na ten temat. Punkty walki (dalej PW) - punkty zasługi uzyskiwane jako nagroda za pokonanie wrogich jednostek, zarówno w obronie jak i ataku. Za każdą pokonaną wrogą jednostkę dostajesz tyle PW ile to ta...
  7. chrycho13

[Ulepszenie] Event Bitwa o Troję + inne Wielie Bitwy Starożytnej Grecji

Odp: Event Bitwa o Troję + inne Wielie Bitwy Starożytnej Grecji ;> Gdyby płacili ludziom za hobby, to procent bezrobocia byłby zerowy :D wszak każdy byłby specjalistą od samego siebie i swojego 'Lubie to' Dokładnie. Już teraz gracze mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych eventów w grze...
  8. chrycho13

[Wyjaśnione] Punkty walki

Odp: Punkty walki Dopowiem, gdyby ktoś chciał o tym jeszcze przeczytać i nie wpaść w błąd. Punkty Walki (PW) otrzymywane są, gdy atakujący lub obrońca pokona swoimi jednostkami chociaż jedną jednostkę przeciwnika. PW przyznawane są w zależności od tego ile mieszkańców potrzeba było do...
  9. chrycho13

[Wyjaśnione] Mityczna kura

Odp: Mityczna kura Tak, jest dzienny limit.. 10 paszy, tak jak pisałem. To, że oszczędzasz surowce i nie robisz budynków itp to Twoja sprawa. Ja przy 7 miastach spokojnie potrafię zdobyć maksymalny dzienny limit. Kwestia szczęścia i nie jest to żaden błąd.
  10. chrycho13

[Wyjaśnione] Mityczna kura

Odp: Mityczna kura Pasza otrzymywana jest losowo, co znaczy, że możesz zrobić 10 rekrutacji, a w zależności od szczęścia możesz dostać za to od 0 do 10 bonusowej paszy. Nie jest określone w jakich godzinach pasza może 'dropić', a w jakich nie. Masz na to szansę przez cały dzień, a licznik...
  11. chrycho13

Zakros Party

Odp: Zakros Party Jestem pod wrażeniem Twojego zaangażowania w rozmowę na tym forum.. szkoda jednak, że zbędną ;)
  12. chrycho13

Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Sisi, kto by pomyślał, że zostaniesz noobem roku hehe :) Nie wiem czy gratulować czy współczuć ^^
  13. chrycho13

[Omawiane] Wielkie budowle

Odp: Wielkie budowle Ile graczy, tyle możliwości. Ze swojego punktu widzenia zawsze stawiam Łaźnie i Wieżę, bo bez znaczenia czy to miasto off czy deff to pozwala mi to na posiadanie większej ilości wojska i jednocześnie lepsza obronę danego miasta w chwilach grozy.
  14. chrycho13

Odp: Awantura o Punkty - Team (+) vs Gracze (-) 454 .
  15. chrycho13

Odp: Awantura o Punkty - Team (+) vs Gracze (-) 450 ;) Heej ;)