Najnowsze treści autorstwa CiastekPogromca

1. CiastekPogromca

Walki na świecie Cytera

co taka cisza, nic się nie dzieje na świecie?
  2. CiastekPogromca

Sytuacja na świecie Efez

Odp: Sytuacja na świecie Efez Tak się teraz nazywa ucieczkę? ;)
  3. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) drugie 70 kont w zakonie jest :)
  4. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) i kto teraz według statystyk jest masówką?:rolleyes:
  5. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) Valhalla przeprowadziła ostatnio jakąś fuzję, że taki ładny skok punktowy?
  6. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) nie spinam się ,tylko nie mam pojęcia skąd wyciągasz takie wnioski, bo nawet jesli z samych statystyk to wnioski byłyby na naszą korzyść. Fakt mielismy sporo szczęścia, że jesteśmy tam gdzie jesteśmy, ale pisząc, że mamy totalny spokój na morzach to spora przesada...
  7. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) totalny spokój na morzach? Wypraszam sobie, mój sojusz od początku świata proawdzi cały czas wojny, jesli juz coś piszesz to się zorientuj, albo przyznaj, że nie masz pojęcia o faktach zamiast je wymyślać. Gdyby było tka jak piszesz to nie bylibyśmy w top4 atakujących.
  8. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) a ja bym poczytał nawet czyjeś gorzkie lub pośmiał z słów nienawiści do innych sojuszy :)
  9. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) Może teraz ktoś wypowie się na temat?
  10. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) sama topka z dnia na dzień się zmienia mocno, jeszcze nie raz będziemy zaskoczeni tym co się dzieje na świecie.
  11. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) Oj tych wojen ostatnio to sporo się narobiło :D
  12. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) Ale temat się rozkręcił, zdrady, knowania co jeszcze? ;)
  13. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) To dobrze, że się uśmiałeś bo taki był cel mojego wpisu.:) Wszystko tak odbieracie na serio, chciałem jedynie rozkręcić tu trochę dyskusję i przypomnieć o temacie bo jestem ciekaw waszych zestawień.
  14. CiastekPogromca

Top 15 sojuszy (Efez)

Odp: Top 15 sojuszy (Efez) Czekamy na kolejne zestawienie :p - - - Automatycznie połączono posty - - - 1 Angel-Roma 4466774 88 2 Demony Wojny 4084359 73 3 Zakon ZERO 2982473 89 4 Valhalla 2960029 66 5...
  15. CiastekPogromca

Dojdź do 50 - zanim teamowicz napisze 0

Odp: Dojdź do 50, zanim teamowicz napisze 0 24 smacznego jaja