Najnowsze treści autorstwa crisbdg

1. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Pokaz ktore miasta przejete podczas akcji nalezą do nieaktywnych bo jakos tego nie zauważyłem. Natomiast zauwazyłem ze u was są równi i równiejsci jedni dostają mase wsparcia inni nic
  2. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Powiedz to don1998misiek szeryfowi i tym ktorzy byli w czołowce atakujacych a po jednej naszej akcji walneli szaraka :) spokojnie jeszcze troche i dojdziemy do Ciebie wtedy sie okaże jaki to jestes bardzo aktywny
  3. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mysle ze lepsze to niz atakowac nieaktywnych i zabierac im miasta ikollini jakby kazdy tak mial zrobic to u nas w sojuszu deffa by nie było, niestety to tak nie działa
  4. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mowi to gracz ktory gra prawie samym deffem, gdybyscie atakowali bylbym wyzej no ale co poradzic ze zamiast przerabiac pw musze klepac festyny. Prawda jest taka ze wiecej pw mam z misji wyspowych niz od waszej calej koalicji
  5. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

kasztanovy duzo szczekasz mało robisz wiecej Cie razy widzialem tu na forum niz w grze w Ataku. Dużo musisz mieć nieaktywnych skoro tyle pw nabiłes. Skończ juz wypowiadać sie na forum i zacznij grac, bo majac koalicje w ktorej jest ponad 300 graczy nie potraficie nawet zdobyc jednego miasta i...
  6. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mało tego nie dosc ze kolona nie było widac to ataki na te miasta mozna policzyc na palcach jednej ręki. Jak mozna twierdzić że mamy kreta ponieważ przejęliśmy miasto 2 min przed wami? Jakbysmy wiedzieli ze leci tam wasz kolon to bysmy wysłali tam kolona duzo szybciej i tak obstawili miasto...
  7. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Chyba pomyliły Ci sie sojusze z tych dwoch powstały 4 Work in progress
  8. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Black Fish na lapitosie tuptusie(w tym ja ) polegli bo chcieli w szybkim tempie dostac sie do garuudo lekceważąc CSW CSW nie wbiło tydzien po garudo tylko jeden lub dwa dni później. Tydzien o ktorym ty mowisz minął od wejscia tuptusiów. Jedna błedna decyzja strategiczna i cały serwer w dup...
  9. Dyskusja na temat nowego świata

cos czuje ze ten swiat to będzię kura znosząca złote jaja :D
  10. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dodaj do tego jeszcze Ssw i masz 6 sojuszy z top 10 w jednej koalicji. Urzędasy to sie jednak potrafią ustawić :)
  11. [Zakończony] Statki

Ciekawa jak dlugo trzeba bedzie jeszcze czeka na nagrode. Napisałem wiadomosc zapytał tylko jaki Nick i swiat nagrody jeszcze nie otrzymałem
  12. [Zakończony] Statki

Jak odebrac moge nagrode?
  13. [Zakończony] Statki

D7-D10-C7-C8-E2-F9-C9-A10-B1-J8
  14. Bonus do ekwipunku na rocznice

z Ciekawosci sprawdziłem i zgadza sie w maju mnie nie było na grze ( nie kazdy wchodzi co serwer do gry czesem krótka przerwa kazdemu sie nalezy) byłem za to w marcu i wrzesniu :)
  15. Bonus do ekwipunku na rocznice

ja posiadam konto 6 lat i nic nie dostałem, nawet na urodziny konta nie dostałem wiec sam nie wiem jakimi kryteriami się oni kierują