Najnowsze treści autorstwa Cwieqq

1. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Wzruszająca historia. Aż łezkę uroniłem, ze śmiechu. Zacznij jutro na nowym świecie grać ;)
  2. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Morale (+) vs Brak Morali (-) 374 Gram na moralach i mam ich dość.
  3. [Wyjaśnione] głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym Więcej czasu mi zajęło odgadnięcie hasła, niż napisanie tego :P Z 3 miesiące na forum nie wchodziłem, a jak już wszedłem to trafiłem na takie coś :) Trzeba pamiętać, że po aktualizacji dzwonek się zmienia i ponownie trzeba swój...
  4. [Wyjaśnione] głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym Wchodzisz w Moje pliki w telefonie. Następny krok to odnalezienie folderu z aplikacją. U mnie to jest to tak: Android/data/air.com.innogames.grepolis/files/Ringtones W folderze Ringtones znajdź plik o nazwie: incoming_attack.mp3. Skopiuj nazwę...
  5. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Gimp, ale wszystko na szybkiego i faktycznie jak w Paincie wyszło Nie widzę tu, aby straciła miasta będąc w BOS, więc nie wiem dlaczego piszesz o "rozniesionym" BOS przez IXL :) ale i tak poszukałem ID wszystkich sojuszy BOS. Specjalnie dla Ciebie, byś...
  6. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas . Pozdrawiam serdecznie :) PS. Przepraszam za estetykę wykonania, późną porą robione, człowiek się nie stara ;) PPS. Dla mniej kumatych - porównanie podboi.
  7. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Masz zanik pamięci, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Możliwe jest też, że nie wiesz co napisałeś. Pozwolę sobie zacytować
  8. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Hehe jest coś takiego jak reputacja ;p trzeba gwiazdkę kliknąć przy wypowiedzi :P możesz u mnie wypróbować ;)
  9. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas No no :) a gdzie te przejęcie TBC na m45 ?
  10. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas To Ty chyba zapomniałeś jaki jest temat Rozumiem, że przedstawić sytuacji na świecie nie można ? :( No i mi się wydaje, że do końca mojego wpisu nie przeczytałeś, a tylko do momentu "są w małych tarapatach".
  11. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas He he he :) Dobre Gdzie jest napisane, że zdobywamy miasta ? Gdzie my się tam chwalimy ? Doszukujesz się rzeczy których nie ma...
  12. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Uff jak dobrze, że zmieniłem swoje nazwy miast ^^ Haidex Twój post zaraz zostanie usunięty. To jest norma. :) Na świecie zrobiło się ciekawie. Gracze IXL są w małych tarapatach, ale się odkują na pewno, bo już ptaku wrócił z urlopu ;) Jeszcze Kogut i będzie...
  13. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas adriaxus wygra i już się każdy z tym pogodził. Nie protestują, bo wiedzą, że nie mają szans. Poszukam sojuszu, co ma kufel jako flagę i napiszę ticket do supportu, bo mnie to demoralizuje :)
  14. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Po pierwsze "EE chciała odwet(...)" Po drugie nie chwal się Po trzecie i tak nie przejąłeś nic
  15. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź wcześniejszą :)