Najnowsze treści autorstwa Człowiek Lasu

1. Człowiek Lasu

Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

a gdzie to miasteczko jest ? ;)
  2. Człowiek Lasu

Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

Hehe cisza tutaj ;))
  3. Człowiek Lasu

Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

Zapomniałeś, że jak zmienisz pracę to bank nie da Ci kredytu ;)
  4. Człowiek Lasu

Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

Jemu pewnie chodziło o pegazy ;)
  5. Człowiek Lasu

Sytuacja na świecie Mochlos

I tak i nie, złotnik zawsze znajdzie sposób na zdobycie 2 miasta oraz jego armia będzie znacznie silniejsza pędząc po szaraka. Jakie plusy ma tutaj "słaby gracz" ? Takie, że nie ma możliwości podbicia 2 miasta, nie ma możliwości zdobycia pkt walk na nast miasta. Faktycznie dość sporo było tych...
  6. Człowiek Lasu

Takie coś przecież jest z morale - słaby bije mocnego a mocny tylko się czerwieni ;) Tutaj tak 40% by było w sam raz - 20% to są za małe widełki - prawdopodobnie ktoś z góry nie przewidział tak licznej obstawy tego serwera ;)
  7. Człowiek Lasu

tu masz odpowiedź na swoje pytanie dodatkowo polecam przeczytać https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/%C5%9Awiat_obfito%C5%9Bci
  8. Człowiek Lasu

czyli co - po prostu nie grać ? a pkt walk które zdobędziesz zbierać do skarbonki , bo jak podbijesz coś to masz efekt powyżej ..
  9. Człowiek Lasu

Tutaj powinni zmienić ustawienia - te widełki w których można atakować lub być atakowanym z 20 % na min 40 % inaczej ciężko nawet misje z samouczka zrobić w początkowej fazie gry ( tę o ataku na inną osobę ). przy 16 k pkt mogę atakować od ≈12,8 do ≈19,2 k pkt co daje 14 graczy na cały serwer...
  10. Człowiek Lasu

Sytuacja na świecie Lapitos

Ciekawie się tutaj gadka rozkręca - nic tylko popcorn robić , zimne piwko skombinować i czekać na dalsze komentarze ;))
  11. Człowiek Lasu

już mnie rwie ;)
  12. Człowiek Lasu

Błąd w produkcji / wyświetlaniu produkcji surowców /h po użyciu negatywnego zaklęcia

tak kamyk na 14 z handlarzem powinno być więcej - odświeżanie itp nic nie daje - problem pojawił się po przyjęciu zadania z wyspy
  13. Człowiek Lasu

Błąd w produkcji / wyświetlaniu produkcji surowców /h po użyciu negatywnego zaklęcia

Zauważyłem, że produkcja kamienia i srebra naliczana jest jak bez handlarza ( a nawet gorzej ) jeśli w mieście aktywne będzie negatywne zaklęcie zmniejszające wydobycie z misji wyspowych. Mam kopalnie lvl 14 powinno być wydobycie z handlarzem a jest mniej ( kamień ) ze srebrem jest podobnie a...
  14. Człowiek Lasu

Ja bardzo szanuję ich pracę i dziękuje, nie raz bawiłem się jako moderator w sojuszach i to trzeba naprawdę lubić ;) Wszyscy tutaj powinni wyluzować i im trafiają się pomyłki oraz niepotrzebnie nie prowokować bo przecież nie tylko za wulgaryzmy jest cenzura i to nie ich widzi mi się a regulaminu.
  15. Człowiek Lasu

Pewnie inno niebawem doda nową opcje "Jesteś znużony zbyt długim okresem ochronnym ? Teraz masz możliwość ściągnięcia ochronki za jedynie 100 złota dodatkowo otrzymasz ekskluzywną oznakę berserkera byś mógł łatwiej rozpoznać podobnych Tobie z pośród tłumów"