Najnowsze treści autorstwa czesiek163

  1. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    mam swój typ ale zostawię go dla siebie - sekundant chyba gra na serwerze :D
  2. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    cry baby cry :)
  3. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    same kozaki i ludzie sukcesy się znaleźli a spuszczają się o wirtualne mieczyki, blaszki i inne jakże istotne w życiu sprawy. idę popcorn uprażyć :)
  4. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    ale wieje sandałem ostatnio nic się nie dzieje , wszyscy przerabiają wojo na laury?:eek:
  5. Top 10 sojuszy

    tu bym się nie zgodził, nocne akcje na Tarasie robiły niezły dym, dużo łatwych buntów :D no chyba, że dookoła bunkry
  6. Top 10 sojuszy

    Pozwolę sobie dodać kilka słów od siebie. Mam wrażenie, że zaczęło wrzeć w momencie kiedy powstał WF, potem ruszyła lawina. Nagle zaczęły się komentarze, że wykorzystujemy wiedzę, jaką zdobył Michał od innych sojków na własne potrzeby, że ustawiamy świat, że zagrywka nie fair. W takim razie...
  7. Top 10 sojuszy

    zawsze się jakieś płaczki znajdą, ktoś pamięta jeszcze jak BF powstawał? tyle zamieszania o co? zdaje się, że niektórzy sami prowokują bieg wydarzeń atakami a później będzie płacz. Nie prowokujcie a będzie tak jak miało być
  8. Top 10 sojuszy

    ależ to jest piękny dzień dzisiaj dla Giełdy na m55:) a do północy jeszcze sporo zostało :)
  9. Top 10 sojuszy

    BF jest neutralne / WF się okaże:)
  10. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    modne ale czy ma to sens? 50% to mięso armatnie...
  11. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    kurs spada to się rozdrobnili:D
  12. Top 10 sojuszy

    tylko głupcy zadzierają z BF :)
  13. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    zapomnieliście jeszcze o tonie złota jaką dostajemy:) czerwone robaczki - do waszej wiadomości - część moralowców grała praktycznie bez złota ale potrafili wykorzystać eventy i odpowiednio zarządzać miastami, bohaterami i bonusami. Pozdrawiam i z jednym się zgadzam - na każdego kiedyś znajdzie...
  14. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    jak się bawicie?
  15. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Krezus wg mnie jeżeli ktoś jest ambitny to w każdej dziedzinie/ czynności daje z siebie jak najwięcej ale oczywiście są rzeczy ważne i ważniejsze, jakieś priorytety w życiu trzeba mieć. Nie sądzę aby osoby po studiach/ z rodzinami i stałą pracą traktowały grę jako coś najważniejszego ale to jest...
Do góry