Najnowsze treści autorstwa Danutia

1. [Legalny] GRCRTools

Co się dzieje z potuskiem i norką krecika, zniknęły ikonki z ustawień w grze :eek: Jak przywrócić skrypty ? :confused:
  2. [Ulepszenie] KATAPULTY-ANKIETA

Jestem za wyborem, nie zawsze grad jest potrzebny :)
  3. Gracz Roku 2016 - głosowanie

a) danutia b) Jugar69
  4. [Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Odp: DIO-Tools Dokładnie , właśnie to mam :rolleyes:
  5. [Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Odp: DIO-Tools Te ikonki mam, i wszystkie te łaski, chodzi mi o OGÓLNE łaski z ikonami jak podświetlisz błyskawicę Tam brakuje ikonek
  6. [Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Odp: DIO-Tools Oooooo , tego nie mam
  7. [Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Odp: DIO-Tools Tak, chodzi mi właśnie o nazwę boga i ilość łask, łaski pokazuje ale nazwy boga - ikonki- nie "Layut - Łaski Zmienia wygląd ramki informacyjnej o ilości produkowanych łask " i tu właśnie brakuje ikonek
  8. [Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Odp: DIO-Tools Dziękuję za pomoc, skrypt pobrany, wszystko działa, tylko czemu nie pokazuje mi ikonek bogów jak najeżdżam na błyskawicę tylko same łaski, ale nie wiem których bogów dotyczą :rolleyes: Pozdrawiam
  9. [Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Odp: DIO-Tools Mam kłopot z pobraniem, usunęłam a teraz nie daje rady pobrać :confused: Jak udało się tobie zainstalować? Pozdrawiam
  10. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta korekta, pozostało 309 osób :)
  11. Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek.

Odp: Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek. Ja także zgadzam się z tym, ciekawe tylko co nowego nam jeszcze zaoferują :confused:
  12. Gracz Roku 2015 - Sparta Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Sparta Głosowanie harnasm :)
  13. [Wyjaśnione] Jak usunąć reklamę "jollywallet"

Jak mam usunąć reklamę jollywallet aby nie zachodziła mi na grę :( Przeszkadza w grze, co nie powinno mieć w ogóle takiego zdarzenia! http://scr.hu/4lu/m5aq2 Proszę o usunięcie tej reklamy Pozdrawiam Danutia
  14. Gracz Roku 2013- Gythium GŁOSOWANIE

Odp: Gracz Roku 2013- Gythium GŁOSOWANIE Kleopatrus ;)