Najnowsze treści autorstwa Dariosh

1. Dariosh

Sytuacja na świecie Lapitos

To teraz popatrz gdzie jest mój sojusz, gdzie jestem ja... I pomyśl o tym co byś sam zrobił na miejscu władz sojuszu - zakazałbyś obrony i nakazał przenieść się na bliższy teren... A szkoda, że nie pokazałeś 3 potopionych :*
  2. Dariosh

Mhm... A łyżka na to niemożliwe... Nagle przestali wiedzieć, że większość czerwonych weszło tu tylko po to by grać, nie o zwycięstwo, a by grać przeciwko Nam? Powiem tak... Wiochy na czerwonych wyspach w większości utrzymuję... Mimo strat, które z racji tego, że co poniektórzy rzucili szare...
  3. Dariosh

Swoją drogą podziwiam, jak wiele szacunku oddajesz Graczowi, od swoich koalicjantów - nie ma co, tylko podziwiać. Jak dla mnie to po prostu zapomniałeś, że nim coś powiesz, nim coś napiszesz powinieneś pomyśleć... Bo za taką opinię o graczu z innego zielonego sojuszu, po prostu poddałbym się do...
  4. Dariosh

Tak to już bywa jak rekrutuje się graczy na wagę z lumpeksu :) nie jakość... ale JAKOŚ to będzie Mogę Ci pokazać kilka ataków na mnie od Was z koalicji - z tego tygodnia, czyli z poziomu takiego zaawansowania serwera, że nie ma mowy o niewiedzy :D które szły na dno, ze względu na to, że nagle...
  5. Dariosh

Powiem Ci tak... :) odgrzewam kotleta bo szlag mnie po prostu trafia ilekroć przypomni mi się radosne gaworzenie jacy to oni nie byli pro... A wczoraj mi się przypomniało :D Co do szaraków po mnie - to się ich nie doczekacie :) nie rzucę szarych szmat. No cholera jakoś to nie po mojej myśli :)...
  6. Dariosh

Szczerze powiedziawszy nie potrafię... Byli to ludzie, którzy do mnie śmieli mówić o jakieś lojalności, zaangażowaniu, o tym, że ktoś za mnie musiał ręczyć. Ja trwam na tym serwerze... A gdzie szmaciarze są?
  7. Dariosh

A teraz będę ciut mniej miły... Pragnę podziękować wszystkim, jakże wielce pro - jakże wielce zaangażowanym - jakże wspaniałym - jakże wszechwiedzącym - jakże aktywnym - jakże wytrwałym - jakże nienaruszalnym "radnym" z Tuptusi... Za Wasze tchórzowskie, wygodnickie i ogólnie dziwne zachowanie...
  8. Dariosh

Zdrowie Twoje Alpha :) Smacznego Rumu :D
  9. Dariosh

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Po prostu widząc że dodaliście cudowną opcję przechodzenia z portu i koszar do akademii... A macie gdzieś to, że na iOSie nie ma mowy o skutecznym powiadomieniu o nadchodzącym ataku moje zwieracze oszalały z radości :D i os...em dywan :D
  10. Dariosh

A już miałem Cię na Rum zaprosić :D A tu nie dosyć, że Twoi Cię uprzedzili, to jeszcze brzydko się wysławiasz na temat Roberta :( No kuLde blaszka :D
  11. Dariosh

One Tap. vs Dariosh

Mhm... Jakoś Ci, którym zależało dostali piany na tą akcję z szarymi szmatami... Wiesz Łukaszku różni nas klasa... Ty jesteś ..... a ja mam ....a :mad: [Cenzura]
  12. Dariosh

One Tap. vs Dariosh

Drogi Łukaszku, rzuciłeś szarą szmatę... Zostawiłeś graczy tak sobie ot po prostu :) - a więc ktoś kto rzuca szmatę - jest szmaciarzem :) i nie ma to standardowego pejoratywnego wydźwięku jaki płynie za tym słowem, ot po prostu taka ksywka :)
  13. Dariosh

One Tap. vs Dariosh

Dobra już widzę co się będzie działo, mimo to nie wymięknę... Widzę, że niektórym troszkę za bardzo się stringi w tyłek wciskają... Robimy coś by nie zdechnąć z nudów na tym jakże niewyrównanym serwerze - to się okazuje, że trzeba pytać o zgodę CSW :D :D :D Żeby nie było... Chcę wziąć wiochę na...
  14. Dariosh

Zgadza się :) I co Wam powiem, to Wam powiem, ale przy wymianie kilku zdań z Robertem na priv... Chłop wiele zyskał w moich oczach :cool: umie rozmawiać i się wysłowić :cool::)
  15. Dariosh

One Tap. vs Dariosh

Moment chwila... Warunkiem moim jest jedno - zero fejków, innych ataków od czerwonych... Mam być czysty przez cały czas pojedynku... Sorry, ale jesteście koalicją... To się powstrzymacie - w momencie jak wejdzie mi jeden obcy fejk od czerwonych w czasie pojedynku... Po prostu staję się z...