Najnowsze treści autorstwa diabeloos

  1. diabeloos

    Dyskusja na temat nowego świata

  2. diabeloos

    [Legalny] DIO-TOOLS-David1327

    @david1327 Była by możliwość dodania jakiegoś licznika do zakończenia Festynu Miejskiego () i Występów Teatralnych () na główny ekran podglądu miasta? Tak żeby nie trzeba było wchodzić do agory, żeby sprawdzić za ile godzin kończy się Festyn Miejski albo Występ Teatralny. Oczywiście opcja...
  3. diabeloos

    [Legalny] GRCRTools

    Włączcie reklamy, żeby przychód z nich pomógł w pokryciu kosztów operowania dodatku. Widziałem też gdzieś, że można zrobić darmową bazę danych na pliki z pomocą discorda.
  4. diabeloos

    Gracz roku 2022

    Żebyście w przyszłości dali ogłoszenie na wszystkich aktywnych Serwerach, że taki konkurs jest organizowany.
  5. diabeloos

    Gracz roku 2022

    a) diabeloos, w 2022 grałem na Dionie i Onchesmosie, obecnie Milas b) hochol c) @hochol d) hochol to jednoosobowa armia, jeden z najlepszych złotników na Polskim Grepolis. W pojedynke potrafi trzymać albo przesuwać front. Aktywny gracz, zdolny off'owo jak i deff'owo. Ma dystans do siebie i nie...
  6. diabeloos

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Nie znalazlem odpowiedniego tematu, więc zapytam tutaj. Od jakiegoś czasu gram na Niemieckich Serwerach i na tamtejszym forum organizowany jest co roku event w stylu Kalendarza Adventowego. Codziennie jest coś innego do zrobienia w stylu np. ułożenia puzli, rebusy itp. . Do wygrania codziennie...
  7. diabeloos

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dla mnie jak ktoś się wzajemnie nie moze atakować, to tak jakby byli na zielono. A ze się nie wspieraja militarnie ....
  8. diabeloos

    Dyskusja na temat nowego świata

    Bonusy są potrzebne jeśli chodzi o jednostki bo gra jest niezbalansowana, a podstawowe wartości jednostek w ataku/obronie/koszcie nie zostaną już nigdy zmienione, więc taki bonus na danym świecie to jedyny ratunek
  9. diabeloos

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    a na Himerze z Barbie to co? I pewnie znowu szare walniecie po jednej akcji albo uciekniecie na urlopy
  10. diabeloos

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Mało bo wszystkie sojusze które mogłem atakować nie robiły zbyt wiele off'a
  11. diabeloos

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Witam, chciałem poinformować oponentów, że nie będę już latać ogniami.
  12. diabeloos

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Przygotowania trwają
Do góry