Najnowsze treści autorstwa diablica77

1. diablica77

Hot&Challenge

Może zaśpiewać Ci piosenkę, zrobić pompki, lub przysiady hehe, w tej grze chyba chodzi o walkę, więc palik-miasto, to walka rzecz jasna :)
  2. diablica77

Hot&Challenge

Skoro cała Polska się w to bawi, dlaczego my nie możemy?? A właśnie że możemy ;) Podaj świat, i gracza, który ma "zaparkować" kolonem obok Ciebie, rzecz jasna że trzeba brać pod uwagę ustawienia i że kolon może lecieć max 48, slot, te sprawy, ale dla chcącego nic trudnego, oddam miasto koledze...
  3. diablica77

Sytuacja na świecie Cytera

Dzięki Bogu koniec serwera, w którym to H... czy jak mu tam zmolestował/pogwałcił prawa pewnej Pani, pewien Pan zrobił dziecko mężatce, a pewna Pani zdradziła męża, ktoś zaadoptował dziecko samotnej matki, jakaś matka porzuciła rodzinę, nie jeden wcześniak się urodził przez notoryczne ataki...
  4. diablica77

Sytuacja na świecie Lapitos

O masz tyle czasu minęło a piszesz że polazłeś robić AK?? Mając dostęp do ukrytych forów takowego info nie było... Wodę z mózgu jak to piszesz to właśnie Ty robiłeś dlatego padły słowa jakie padły, między innymi takie że już z Tobą nie zagram. A jeśli wspominasz o Haszku to Ty go tam...
  5. diablica77

[Zakończony] Rozsypanka

Konkurs się odbył, nagród odebrać nie można...
  6. diablica77

zgłaszam się po odbiór nagrody w rozsypance

zgłaszam się po odbiór nagrody w rozsypance
  7. diablica77

Grałeś na Cyterze, może to opiszesz? Ja co do Twej osoby mam inne spostrzeżenia, kreujesz się na zwycięzce, ale tylko tam, gdzie wygrana jest widoczna, gdzie sytuacja jest "jako tako" znikasz, bo życie, real, i inne pierdoły....przestań lać wodę, i zacznij pisać jak facet, czy też mężczyzna!
  8. diablica77

Hehehahahihi no Cytera żeczywiście dużo trudniejsza, pakt z całym światem, jest tak trudny? Czy może czegoś nie zrozumiałam?
  9. diablica77

Aktualizacja gry

Postarali się z tą dzisiejszą aktualizacją, gra nie działa ani przeglądarkowo, ani mobilnie. B R A W O
  10. diablica77

Twórczość Twa krótka i skopiowana jest napisz mi wierszyk, ot taki gest linijek kilka podaruj mi nie cytacik, byle jaki Częstochowa nie znana mi widać że pasuje Ci Kolorowych...
  11. diablica77

Jutro trzeciego, dzień wesoły bo zaczynają się przedszkola i szkoły graczy ubędzie, szaraków przybędzie co to będzie? co to będzie? Parówkożercy nagabują, o wielkich cudach nam tu trują i tak nie startują, i tak nie startują! dziś paliczek powstał malutki, na naszej wyspie jest czerwoniutki...
  12. diablica77

Zwracamy się z prośbą do sojuszu Za Chwilę, aby i nam przydzielono korony na tym serwerze, skoro w kolejce stoją już takie sojusze jak: Bumy, Agoge, Vacatio legis, Myrmidones, Tornado, Za moment, Za Chwilę Bo to one miały dziś akcję na nas z Wami, (a wiemy że nic za darmo) do tego w kolejce...
  13. diablica77

w nocy była promocja na kosiarki, cała zielona trawa została cichaczem wykoszona, ziemia pokryła się brązową gliną, a za chwilę płonęła cała okolica, dzwony w kościele biły na alarm u większości MT, kapłan zwołał lud do podziemi ogłaszając rozpoczęcie libacji. "Na reszcie" wykrzyknął lud z...
  14. diablica77

Starożytna Architektura

1. Świątynia 2. Gospodarstwo wiejskie 3. Mur miejski 4. Akademia 5. Kamieniołom 6. Obóz drwali 7. Biblioteka 8. Koszary 9. Magazyn
  15. diablica77

Rozsypanka

widzę tylko swój temat