Najnowsze treści autorstwa Domel403

1. Sytuacja na świecie Myonia

Ja nie powiedziałem że zastrzeżony, tylko prosiłem o zmianę nazwy żeby uszanować innych graczy, którzy mają tutaj za sobą kilka światów. A były sojusze z którymi walczyliśmy i nie chcemy żeby ktoś się pomylił
  2. Sytuacja na świecie Myonia

Jako że pojawił się sojusz Sigma Bross na tym świecie, to chciałbym powiedziec że nie ma on nic wspólnego z prawdziwą Sigmą która obecnie jest na Farsali, a wcześniej grała np na Gythium lub Sparcie. Także proszę o uszanowanie tej nazwy i zmianę nazwy swojego sojuszu, gdyż wiele osób, które zna...
  3. Sytuacja na świecie Farsala

Odp: Sytuacja na świecie Farsala Kurde zawsze jakieś kłótnie muszą być nie ma świata żeby na forum ktoś z kimś się nie kłócił
  4. Top15

Odp: Re: Odp: Top15 Złotników nie brakuje
  5. Gracz Roku 2015 - Sparta Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Sparta Głosowanie harnasm
  6. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta Don ja w końcu liczę że uda nam się ten bunkier rozwalić, ale nie ma co dzięki temu jest jeszcze ciekawie
  7. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta Po pierwsze proponuje sprawdzić pisownię . Po drugie to jest gra strategiczna i trzeba umieć planować, a to że jak Wam się coś nie udaje zwalacie na nas to już norma i pokazanie Waszej bezsilności w grze przez brak zgrania i planowania. Dlatego następnym razem...