Najnowsze treści autorstwa DonBeker

1. Gry miejskie

Poki respią się wszędzie praktycznie...ale mniejsza o nie, to tylko przykład był. Tutaj robi się masakryczne odległości i nikt tego sportem nie nazywa. O to mi chodzi... "Gra" jak najbardziej, ale "sport" to chyba za dużo powiedziane...chyba, że podciągniesz pod to biegi na orientację
  2. Gry miejskie

Ale co to ma wspólnego ze sportem? Nadal tego nie rozumiem. Do tego nie wiem, czym różni się szukanie skrytek od biegania po mieście za wirtualnymi stworkami? Jedno i drugie polega praktycznie na tym samym. Choć w PoGO latasz i szukasz stworków "na ślepo" przez większość czasu...a tu masz...
  3. Gry miejskie

Geocaching jako sport? To już chyba lepiej sobie Pokemon GO zainstalować
  4. [Wyjaśnione] Wojsko

Wszystko zależy od tego, czy masz wrogów blisko (na wyspie), czy daleko (na innych wyspach...pobliskich/dalszych). Mając wroga na wyspie warto zrobić jednak ten def lądowy. Jeżeli wroga nie ma w pobliżu Twojego miasta, to można zainwestować w więcej birem. Trzeba się dostosowywać do sytuacji na...
  5. [Wyjaśnione] Nowy system podbijania miast ?

To jest świat obfitości. Tutaj każdy gracz ma jedno miasto "błogosławione", którego nikt mu nie może odebrać. Widocznie trafiłeś na takowe. Sam pewnie posiadasz takie. Jak się ma więcej miast, to można sobie wybrać, które to będzie.
  6. Dyskusja na temat nowego świata

Podoba mi się bonus na tym nowym świecie...nie można było tak wcześniej?
  7. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

Nie ja tu pisałem, że Wy nie możecie rozpocząć budowy 10 poziomu, a przeciwnicy mogą w tym czasie postawić 9 poziom i zebrać na 10 poziom surkę...
  8. [Wyjaśnione] Moc handlowa?

Z wioską można targować się po kursie 1:25 lub 1:35(z wybudowaną placówką handlową)...ilość jednego kursu to maks 3000.
  9. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

Jak się nie da kasować postów na fejsie? Wszystko się da...nawet bany nakładać :) A sama EC była już wykorzystywana wcześniej przy budowie, rozmowy na temat jej wykorzystania prowadzono długo przed jednymi cudami i podczas budowy...gdzie przyspieszyć, a gdzie można sobie pozwolić zwolnić, bo...
  10. Problem z podglądem poleceń

Przy dobrym synchro, czy nawet bez synchro, czasem zdarzało się na 30 minut grę zawiesić...a obrońca przez cały dzień praktycznie nie mógł wejść na grę :P
  11. [To nie błąd] Brak możliwości przewijania forum sojuszu

A tak w sumie wróciłem do pilnowania cudaków, bo mi tu zburzyli je i trzeba znowu zasypać :D A potem świat się skończy i raczej grać już nie będę patrząc na to, co się tutaj dzieje :/
  12. [To nie błąd] Brak możliwości przewijania forum sojuszu

To po prostu tak ma być...chyba od zawsze tak jest/było.
  13. Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

Heh...no i to także jeden z powodów dla których ja nie gram już. Tylko ostatni świat dopilnuje do końca i kończymy zabawę. Już nawet na forum nie wchodzę, bo nie ma po co...
  14. Dyskusja na temat aktualizacji

Jak używam trzech kont w grze, a tylko jedno na forum (taki regulamin), to mam się z tym zgłosić do supportu? Co mi to da?