Najnowsze treści autorstwa dorocia

1. Nowy system.

Według mnie propozycja preferuje duże sojusze. A co z małymi sojuszami oraz graczami "samotnikami"?
  2. Nowy system.

Dlaczego Pan alphahydranoid odbiera mi moją kwestię...? Każdy ma tu swoje zadania i proszę nie pozbawiać mnie pracy - jeszcze się zorientują, że nie jestem niezastąpiona i skończy się bezrobociem. A tego bym nie chciała... To, że Pański wpis brzmi jak prośba pracownika administracji gry...
  3. [Nowość] Nowy Świat, Stary System, Prędkość

No cóż, jedni są szczęśliwi i cieszy ich wszystko, inni wręcz przeciwnie i próbują zepsuć zabawę tym szczęśliwym...
  4. [Wyjaśnione] Jak podpiąć konto na fo pod konto w grze

Proszę o kontakt z supportem poprzez zgłoszenie (klik).
  5. [Nowość] Nowy Świat, Stary System, Prędkość

Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Wszystkie opinie graczy są dla nas cenne, przekażemy je osobom, które są odpowiedzialne za wprowadzanie zmian w Grepolis.
  6. [Nowość] Nowy Świat, Stary System, Prędkość

Wyjaśnienie zostało zamieszczone w tym ogłoszeniu
  7. [Nowość] Nowy Świat, Stary System, Prędkość

Vari Kruger - proszę sprawdzić, czy ankieta ma zaznaczoną opcję oddawania nieskończoną liczbę głosów, czy określoną ich liczbę (dwa głosy, o czym napisał Pan w pierwszym poście).
  8. Prędkość świata na kolejny serwer z nowym systemem podboju.

Wyniki ankiety zostały wzięte pod uwagę
  9. Serwer ze starym systemem

Propozycja została zaakceptowana, po wrześniu 2021 na pewno zostanie otwarty świat ze starym systemem podboju.
  10. [Ulepszenie] Podgląd czasu handlu

Propozycja została odrzucona z przyczyn formalnych
  11. [Nowość] Wieża obserwacyjna

12. [Ulepszenie] Zwiększenie limitu aktywnych misji wyspowych

13. LADONY

Propozycja została odrzucona ze względów formalnych.
  14. [To nie błąd] zaginiony bohater

Proszę odświeżyć stronę gry i sprawdzić, czy problem nadal się pojawia. Na przyszłość - sugeruję zgłaszanie takich problemów w tickecie.
  15. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Według naszych informacji na chwilę obecną nie jest przewidziane otwarcie nowego świata z ustawieniami takimi jak na Achillesie, Hiperborei lub Mochlos. Jeżeli zostanie podjęta decyzja o otwarciu takiego świata poinformujemy o tym w ogłoszeniu.