Najnowsze treści autorstwa Dr4gunov

1. Dr4gunov

Dyskusja na temat dominacji - nowego zakończenia gry

Po namyśle, muszę przyznać rację. A może tak 66% miast w środkowych czterech morzach?
  2. Dr4gunov

Dyskusja na temat dominacji - nowego zakończenia gry

Mi się podoba pomysł, miałbym jednak 3 zastrzeżenia. 1. Miesiąc przed startem ery dominacji (i w jej trakcie) ograniczona by została możliwość zakładania nowych miast. 2. Zmieniłbym ustawienie % do 66 3. Nie ma absolutnie żadnego powodu by wprowadzać spadek wartości progowej dominacji. To nie...
  3. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Kos

Szkoda zatem, że nie przybyłeś na Kos by nas nauczyć paru sztuczek.
  4. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Kos

Najważniejsze, że ustaliliśmy, że to wielki teoretyk wojskowości :) Zgoda buduje :) Nie szerz dezinformacji. Po pierwsze nie śpiewam. Zakaz sądowy. Po drugie nie słabnie. Zwyczajnie staram się nie powtarzać a prawie wszyscy Niemcy, których lubiłem już byli wcześniej. Po trzecie to uczyłaś mnie...
  5. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Kos

O, jakaś dyskusja ;o 1. Gretsky, spoko, że z nami grałeś. Nazwy operacji....haha, ile dostałem przytyków w tej sprawie. Przyznaje, że niektóre są nieco pretensjonalne ale akurat Guderian to wielki teoretyk wojskowości. To, że jego kraj zdecydował na wojnę z naszym nie umniejsza jego geniuszowi...
  6. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Zakintos

Wow, to ciekawe co piszesz Jakubie. My się nie kryliśmy z tym, że wchodzimy na Kos. Napisaliśmy otwarcie, że będziemy i zapraszamy rywali. Logujemy się zawsze pod tym samym szyldem, na tych samych nickach. Nie ściemniamy, że nie będziemy budować. Wyraźnie zaznaczamy, że jak pojawiamy się na...
  7. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Kos

Jednym słowem : nie.
  8. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Nikaia

Sorry Norberto ale jak Ty , MG42 i jeszcze Grzesiek na jednym świecie jesteście to ja już wiem, że nigdy nie zrozumiem wszystkich zawiłości dyplomatycznych ;). True true Oj tam cuda od razu. Zobaczyłem nick mojego najlepszego przyjaciela na forum i z uwagi na stare, dobre czasy postanowiłem...
  9. Dr4gunov

Kurcze, Norbert nie poznaję kolegi. Jak graliśmy ostatnio ja się wyśmiewałem z Was, że robiliście popelinę z tej gry. A teraz widzę trzymasz fason i to Ty innym wyrzucasz odwalanie maniany. Pozytywna przemiana :). Nie stresuj się tak jednak, że walczycie z dużą koalicją, świadczy to jedynie o...
  10. Dr4gunov

Gracz Roku 2016 - głosowanie

a) Dr4gunov b) CiebieTeżPodbije
  11. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Kos

Bo my się dopiero uczymy grać. W profilu nawet pisze. Jak już się nauczymy to postaramy się zapukać. Ale nie stawiałbym na to skoro już tyle prób nauki podejmowaliśmy i za każdym razem robimy coś źle.
  12. Dr4gunov

Gracz Roku 2016 - typowanie

a) Dr4gunov b) Sabajusss c) Feneris d) Wiele zacnych nicków zostało zgłoszonych do konkursu. Pojawiło się też kilka takich, które musiałem wpisać w wyszukiwarkę by ich poznać. Postanowiłem dodać 2 osoby do miejmy nadzieję tej pierwszej listy :) Wybrałem Arka (Sabaja, nikt nie potrafi...
  13. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Kos

Dzięki Robert za życzenia. Tobie również zdrowia i spokoju :). Szkoda, że już Cię nie ma z nami.
  14. Dr4gunov

Nie wiem jak reszta rzekomo sławnego SiH ale ja osobiście oprócz grepo mam życie zawodowe i prywatne i nie mam czasu siedzieć przykuty do kompa 24/7. Stąd prędkość 1. Nie wiem jak tą dysproporcję wydedukowałeś, złota prawie w ogóle nie używam a radzę sobie na takich światach w miarę ok. Ale...
  15. Dr4gunov

Sytuacja na świecie Kos

Zawsze ktoś się głodny znajdzie.