Najnowsze treści autorstwa draiw

  1. [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a)draiw b)Milas
  2. Dyskusja na temat nowego świata

    Prędkość gry: 3 Prędkość jednostek: 3 Prędkość handlu: 3 Zakończenie: Cuda Bonus nocny: 22:00 - 06:00 Ochrona początkujących: obojętne Limit członków sojuszu: 50+ System: Nowy Czas kolonizacji:10 g Morale: Nieaktywne
  3. [Ulepszenie] Dobra zmiana dla społeczności Grepolis

    Jak już to zwiększyć limit:) Najlepiej do 350:) Glos na nie
  4. [Ulepszenie] Zwiększenie limitu misji wyspowych dziennych

    Pewnie, że za. Im więcej tym lepiej.
  5. Sytuacja na świecie Olint

    Dziękuję wszystkim za gre(sojusznikom jak i przeciwnikom). Jeśli komuś dałem się we znaki to bardzo przepraszam:) Pamiętajcie, że to tylko gra i nic osobistego. Z tą ekipa w której byłem można grać zawsze i wszedzie. Szczególnie jak ma się tak trudnych rywali. Pozdrawiam Was :) Widzimy się na...
  6. OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

    System: - stary -x - nowy - Zakończenie: - cuda - x - dominacja - Morale: - tak - - nie -x Prędkość: świata: - 1 - - 2 - - 3 -x - 4 - szkolenia: - 1 - - 2 - - 3 -x - 4 - handlu: - 1 - - 2- - 3 -x Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 - - 22:00 - 6:00 -x - 23:00 - 7:00 - - 0:00 - 8:00 - Ilość graczy...
  7. [Ulepszenie] Ustawienia Świat BYLLIS

    Stary system bez morali:3/3/3
  8. Kalendarz adwentowy Tyche

    Odp: Kalendarz adventowy Tyche Witam,dzisiaj zacząłem gre na swiecie Troja i niestety nie wyswietla mi sie zadna ikona kalendarza.Czy trzeba miec okreslona liczbę punktow zeby kalendarz byl widoczny?
Do góry