Najnowsze treści autorstwa drbrzeszczot

1. drbrzeszczot

[Pytanie] Czy miecze dominacji się stopniują?

Chodzi mi o to że gdybym grał na cudach i zobaczył w czyimś profilu takowe odznaczenie to żeby się co do niego upewnić muszę specjalnie założyć miasto na świecie z dominacją? Na prawdę nikt tego nie opisał w artykule na wiki, w aktualizacjach, nie opisał poradniku?
  2. drbrzeszczot

Gdyż ta informacja nie wyświetla się w grze logując się na nowym systemie Cudach. (edit, kolizja myśli)
  3. drbrzeszczot

No ok, to prtsc. Znajdę o tym artykuł?
  4. drbrzeszczot

Za wybudowanie odpowiedniej ilości cudów dostaje się odpowiedni kolor korony, a czy miecze dominacji się stopniują? Szukam o nich info i nigdzie nie mogę znaleźć.
  5. drbrzeszczot

Najnowsza Aktualizacja.

Można zaoszczędzić na jaskini :D
  6. drbrzeszczot

Nieudany atak

Zauważyłem w swoim mieście że ktoś przechowuje w nim kolona (jako wsparcie), żeby go szybko zbić wysłałem co miałem- Biremy w końcu mają wartość ataku 24, a kolon obrony 0. Gdy atak z mojego miasta, do drugiego mojego miasta (gdzie jest kolon) dotarł, to w sumie się odbił. Kolon przetrwał...
  7. drbrzeszczot

[Pytanie] Czy jednostki z misji mogą atakować okupację?

Jeżeli sprowokuje atak w misji tuż przed uderzeniem kolona, to czy gdy on zaparkuje misja go zaatakuje?
  8. drbrzeszczot

Prędkość

Jaką prędkość ma iluzja?
  9. drbrzeszczot

[Ulepszenie] Wewnętrzne ustawienia/ustalenia świata

Nie chodzi o systemowe ustawienia, ale właśnie o to żeby się dogadać jednak również trzeba się liczyć z tym że nie wszyscy wchodzą na forum, oraz nie wszyscy by się stosowali...
  10. drbrzeszczot

[Ulepszenie] Wewnętrzne ustawienia/ustalenia świata

Mam propozycję aby gracze przed każdym startem ustalali "polityczne" ustawienia świata. Jak choćby: *ilość paktów do zawarcia *okres paktu *czy dozwolone są akademie? *limit posiadanych miast/pkt w akademii *okres zawieszenia bronii Nie wiem jak inni sądzą, ale rozbijać sojusz na 3 kolejne to...
  11. drbrzeszczot

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Nie działa Ok działa
  12. drbrzeszczot

[Naprawiony] Błąd protokół: aktualizacja

Aplikacja na androida nie działa
  13. drbrzeszczot

Ponoć ma gradobicie być. Może do techników już dotarło
  14. drbrzeszczot

Btw zdążyli założyć ten sojusz na apce?
  15. drbrzeszczot

Jaskinia

Czy w przejętym mieście jaskinia się zeruje czy zostaje to co zostawił poprzedni właściciel?