Najnowsze treści autorstwa drbrzeszczot

1. drbrzeszczot

Serwery padły?

No to trzeba znowu zakasać rękawy...
  2. drbrzeszczot

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

A wyobrażasz sobie co by było gdyby byli?
  3. drbrzeszczot

Serwery padły?

4. drbrzeszczot

Serwery padły?

Nie mogę wbić na serwer
  5. drbrzeszczot

[Nowość] Nowy bohater- Charon

Jeśli bitwa jest przegrana, Łódź Charona (jednostka wirtualna jak iluzja/długi czas podróży) zwróci koszt rektutacji poległych jednostek pomniejszony o 2 srebrne monety od łebka. Czyli jeśli padnie 1k prockow to zostanie zwrócony koszt ich rekrutacji pomniejszony o 2k srebra.
  6. drbrzeszczot

Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy.

Na czym polega połączenie sił z sojusznikami w tym evencie?
  7. drbrzeszczot

[Wyjaśnione] Problemy z mapą świata

Hmm dla mnie to brzmi jak świat do testów taktyk. Nie ma celu gry. Jeśli nie ma podboju to myślałem że można tylko zakładać miasta. Skoro można przejąć szaraka to rozumiem że jak w nowym systemie Wbijasz kolonem i ta dammm. Link do mapy Ci wrzuciłem wyżej
  8. drbrzeszczot

Yep. Ale mam pytanie. Skoro nie ma tam cudaków, dominacji i żadnego podboju to co tam się robi?
  9. drbrzeszczot

http://pl28.grepolismaps.org/ Jeśli się nie mylę to świat 28. Sprawdź sojusze
  10. drbrzeszczot

Grepolife
  11. drbrzeszczot

[Pytanie] Czy miecze dominacji się stopniują?

Chodzi mi o to że gdybym grał na cudach i zobaczył w czyimś profilu takowe odznaczenie to żeby się co do niego upewnić muszę specjalnie założyć miasto na świecie z dominacją? Na prawdę nikt tego nie opisał w artykule na wiki, w aktualizacjach, nie opisał poradniku?
  12. drbrzeszczot

Gdyż ta informacja nie wyświetla się w grze logując się na nowym systemie Cudach. (edit, kolizja myśli)
  13. drbrzeszczot

No ok, to prtsc. Znajdę o tym artykuł?
  14. drbrzeszczot

Za wybudowanie odpowiedniej ilości cudów dostaje się odpowiedni kolor korony, a czy miecze dominacji się stopniują? Szukam o nich info i nigdzie nie mogę znaleźć.
  15. drbrzeszczot

Najnowsza Aktualizacja.

Można zaoszczędzić na jaskini :D