Najnowsze treści autorstwa Eksterminatorium

  1. Eksterminatorium

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie blokowałem go Wgl nie mam już żadnych osób na liście zablokowanych Możecie sprawdzić ;P
  2. Eksterminatorium

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dzięki i wzajemnie I dodatkowo życzę wszystkim jak najmniej powodów do kłótni :)
  3. Eksterminatorium

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wiesz co no masz rację Tylko cała historia związana ze mną i ze Skalo miała jeden cel , który sobie osiągnąłem a reszta zadziała się sama Każdy wtedy zobaczył jaki jest i kim tak naprawdę jest i jaką ma twarz I tak jak mówię zostawiam ten temat już za sobą , bo nie mam zamiaru poświęcać temu...
  4. Eksterminatorium

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Haha ale ja nie będę nikomu tłumaczył tego jaki był mój cel pisząc taką wiadomość na priv. Poza tym ten gość już mi nie odpisał. I już nie jest priv skoro ją pokazałeś. Jak sama nazwa wskazuje jest to wiadomość prywatna a skoro jest prywatna to czemu ją pokazujesz ? I nie , nie boję się tego...
  5. Eksterminatorium

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jako "szef" Potrafiłem schować dumę i urazę do kieszeni i przyznałem się do błędu i wyciągnąłem do niego rękę na zgodę A jeśli mój powyższy wpis aż tak poważnie traktujecie xd To znaczy że w ogóle nie zrozumieliście żartu xd
  6. Eksterminatorium

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    No wiem xd Przecież nie przyjdę :P
  7. Eksterminatorium

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    To jutro trzeba to oblać xd W końcu jednego peta mniej W końcu Sylwester xd Bilety na koncert kupione? Przyjdziecie ? XD
  8. Eksterminatorium

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    R.I.P. SKALO (*) Ogłaszam się Mesjaszem tego serwera Tak w ogóle to czemu on skończył grę ? Taki dobry gracz... Dwie blaszki ze złomu dostał To kurczę naprawdę musiał wymiatać xd
Do góry