Najnowsze treści autorstwa Elenna

1. Sytuacja na świecie Katania

Żegnaj Cichy, będe na Cb czekała...;)
  2. Sytuacja na świecie Katania

po 15 listopada wracam do domu , więc i na grę , zwierać pośladki dowcipnisie hahahahahah rachunki za prąd będą wysyłane
  3. Dyskusja na temat zmian w morale

Jaromakos myślę, że nie zmieni to sytuacji, będą dopływać do siebie a pewnie nawet wymieniać się wioskami, żeby szybciej mogli stanąć na nogi po przeprowadzce. Do tego nikt ich nie zmusi do zakładania sojuszy z "tubylcami" z danego terenu. Gra sama w sobie posiada wadę, że populacja graczy nie...
  4. Dyskusja na temat zmian w morale

masz tez sporo racji i jak można zauwazyć na każdym ze światów po kilku tygodniach zaczyna sie rozgrywka na większym poziomie trudności, niestety nowi zostają najpierw wyeliminowani. może byłby sens tworzenia światów na dwóch poziomach?
  5. Dyskusja na temat zmian w morale

Kolego Pich ! Wiem, że mnie nie lubisz, choć nie wiem dlaczego bo nigdy nie miałam z tobą żadnej styczności . Na lindos życzyłeś mi śmierci ( dokładnie było to : obyś zdechła) w prywatnej wiadomości za to, że jestem z suportu. Jak to mi suport odpowiada, nie udowodnię ci, że nie jestem...
  6. Dyskusja na temat zmian w morale

nie zgodzę sie, w ciągu tygodnia nie wystąpi w sojuszu wystarczająco dużo zdarzeń aby na przykładach wyjaśnić wszystkie niuanse, na to trzeba czasu i rozwoju świata. W ciągu tygodnia można nauczyć podstaw ale nie gry na przyzwoitym poziomie. Nie ma znaczenia możliwość zapraszania w jedno...
  7. Dyskusja na temat zmian w morale

Niestety, nie złoto jest barierą dla pierwszaczków. Oni na to nie zwracają w ogóle uwagi. grają bez premki dość długo. Trzeba ich namawiać na zakup pierwszej premki, bo nie widzą takiej potrzeby. Jak się ma kilka miast faktycznie nie jest ona potrzebna. Dopiero przy kilkunastu miastach...
  8. Dyskusja na temat zmian w morale

Może kilka moich obserwacji na temat morale i nowych graczy. Z założenia morale ma pomóc nowym graczom w początkach ich gry. Ale nie pomaga, bo to, że dostaną trochę więcej punktów walki za zniszczenie ich na początku gry nie ma żadnego znaczenia - pewnie nawet nie zauważą tego, że dostali :D...
  9. Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

doszłam do 13 puszki, jakieś pierdoły za to dostałam, a wioski mam puste więcej nie robię tego szajsu bo to dla odmóżdżonych w duchy nie wierze :p to jakaś bzdura te fioletowe kościotrupy poważna gra dla dorosłych a tu takie debilne zadania - łapanie ducha do puszki lepiej dajcie zaostrzone...
  10. Dyskusja na temat aktualizacji

Jedyna sensowna zmiana to wyłączanie gradu, a najlepiej byłoby w ogóle go zlikwidować reszta to bzdety wprowadzające zamieszanie
  11. Dyskusja na temat Grepolympii.

eeeeeeee a może zrobimy konkurs "jak jeszcze bardziej można zepsuć tą gre" :cool:
  12. Dyskusja na temat Grepolympii.

rozwój gry idzie w zupełnie innym kierunku :p proponowana jest opcja dla złotników "przedłóż event" za parę złotka dziennie będzie można przedłużać ulubiony event w nieskończoność a nawet kilka eventów na raz będzie też można kupić za złotko "szczęście +30 procent" do każdego ataku po...
  13. Dyskusja na temat Grepolympii.

ostatni event tak zaburzył grę, że ustały podboje. Nieproporcjonalnie dużo mitu latało do możliwości odbudowy deffa. Każdy słup miał napchane w sakiewce kupę mityków. Nawet jeszcze tego nie zdążył wybić do końca i już jest drugi event. A eventy to nie eventy tylko sklepiki z mitykami w których...
  14. Dyskusja na temat aktualizacji

Wbrew mojej woli mój post został przeniesiony do tego działu , choć uważam, że nie tu jego miejsce i powinien być w dyskusjach. Koniec eventów czy koniec grepolis? Myślę, że pora zadać sobie to pytanie. Ostatni event z przesadzoną ilością mityków wprowadził totalne zaburzenie gry...
  15. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

co wy gadacie, to nie biała strona tylko biała flaga tylko taka duża, że cały monitor zajmuje :p Inno się poddało prezentu nie będzie