Najnowsze treści autorstwa EliaSS

1. EliaSS

Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

Prędkość x4 ale wojsko się będzie robić 4/5 dni :(
  2. EliaSS

Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

Sama agresja z tych graczy i nadają te same osoby. Jeszcze wam się to nie znudziło? Całkiem zabawne
  3. EliaSS

Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nie ma niczego fajnego, gdzie te dramy, wybuchy, wyzywanie na początku świata. Żadna fajna ekipka nie wbiła tylko same "mixy" to ja se idę
  4. EliaSS

Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

Co śmieszne gerczix chyba szuka punktu zaczepienia :) Całkiem sprawnie mu to idzie :D
  5. EliaSS

Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

Wbije sobie, zobaczę i pójdę.
  6. EliaSS

Sytuacja na świecie Nysa

Wbije, poklikam, jak dostane zaproszenie to dostanę. Jak nie to nie.
  7. EliaSS

Sytuacja na świecie Lapitos

Szkoda. Ale mimo wszystko gra zrzesza jeszcze dobrych znajomych, w miłej potyczce. Niektórzy ludzie natomiast nie potrafią tego docenić i się wyzywają.
  8. EliaSS

Dyskusja na temat nowego świata

Wbije na ten nowy stary świat słupek. Kto mnie przygarnie postawie browca. Jestem słaby, zdrajca i jestem konfliktowy. Umiem wprowadzić sojusz przeciwnika w balony, a sam przeciwnik będzie wierzył w każde moje słówko.
  9. EliaSS

Tak coś myślę, że rok 2k19 będzie rokiem kolejnego cyrku, beczki śmiechu i jakże bezsensownego rzucania w siebie mięsem ( do tego już nieświeżym sprzed kilku lat.)
  10. EliaSS

No to jak od siebie chcę powiedzieć tylko abyście mniej mieli zawiści w sobie do innych ludzi bo to tylko gra. Lepsze jest wylewanie złości tutaj, niż w normalnym życiu ale, aż mi się rzygać chcę gdy czytam niektóre kłótnie. Pewnie powiesz: Ne czytaj. Ale to jest argument pokroju: chyba Ty...
  11. EliaSS

Dzięęęęki. Ja to nie wiem. Nudzi mi się ta gra a z drugiej chce mi się w nią grać :O Ich was nicht.
  12. EliaSS

Wrócił po prawie roku takiej normalnej gry jeden z największych słupów, dzbanów ( jak to młodzieżowe słowo roku 2018 mówi ), słabiaków, fałszywek, zdrajców. Te wszystkie przydomki tak ważne w moim życiu zapamiętałem na długo. Jak tam sytuacja na świecie się klaruje? Tuptusie już u NZ? Sam...
  13. EliaSS

Sytuacja na świecie Hermonassa

Manfred do kogo Ty się porównujesz z tym stwierdzeniem, że nie byliście najsilniejsi itp, itd.. wbiliście przypominam w 2 sojusze? No nie wiem dokładnie ale tydzień później już byliście w top 5 ;) Kilka dni później już w Top 3.. Poza tym mieliście jeszcze inne wasze odłamy które przez kontakty...
  14. EliaSS

Gremlas ja jestem wyluzowany ;D Zmierzyć się ze mną czy nasi gracze którzy grają na froncie. Wysłałeś dziś jakiś atak na naszego gracza?
  15. EliaSS

Ja tam nikomu nie zaglądam do portfela.:) Zarabiam na siebie a te pieniądze wolę wydać na jakieś ciuchy czy tam na piwo z kolegami. Jak Cię stać to bardzo dobrze :) Tak trzymaj! Ell nie komentujmy ich gry. Jak tak wolą to pkej. My gramy swoje oni swoje