Najnowsze treści autorstwa ewa1a1a

1. Związkek Peloponeski (Morze 34)

Odp: Związkek Peloponeski (Morze 34) śmiesznie to wszystko napisane cytuje "Rekrutacja do naszego sojuszu jest otwarta i nieobwarowana żadnymi kryteriami. Chcesz dołączyć pisz" rozumiem że przyjmujecie wszystkich jak leci :P 0 na 10
  2. *imperium greckie*

Odp: *imperium greckie* 0 na 10 tak jak wyżej zero starań
  3. Garnizon zagłady

Odp: Garnizon zagłady flaki z olejem 0 na 10
  4. trzecie pod forum

Odp: trzecie pod forum pisząc "stali członkowie sojuszu" miałam na myśli ludzi z którymi gram od bardzo dawna na różnych światach, więc mamy do siebie zaufanie, owszem zawsze może się zdarzyć że będziemy mieli kreta, dlatego przedstawiam swój pomysł aby było łatwiej wykluczyć taką możliwość w...
  5. trzecie pod forum

Odp: trzecie pod forum to rozwiązałoby problem ze szpiegami w sojuszu, nie sądzisz?
  6. trzecie pod forum

Odp: trzecie pod forum owszem mamy i to jest drugie pod forum, a ja proponuje stworzyć trzecie pod forum, podział wyglądał by tak:nowicjusze widzą kilka zakładek, stali członkowie widzą wszystko, liderzy też widzą wszystko i dodatkowo zakładki przeznaczone tylko dla rady sojuszu
  7. trzecie pod forum

Odp: trzecie pod forum dokładnie o to mi chodziło :)
  8. trzecie pod forum

Proponuję aby była możliwość stworzenia trzecie pod forum dla już stałych, członków sojuszu całkowicie niedostępną dla nowicjuszy, dla nich ma być FAQ , Zasady, Przywitaj się, Karczma Jest możliwość ukryć wybrane fora i udostępnić je wybranym członkom sojuszu, ale to troche za mało
  9. Online/offline

Odp: Online/offline dlatego powinna być możliwość założenia kręgu przyjaciół, i widzielibyśmy tylko aktywność swoich przyjaciół
  10. Online/offline

Powinna być taka możliwość, zaproszenia graczy do kręgu znajomych i obok naszego nicku powinien pojawić sie znaczek online/ offline, albo osoby będące w sojuszu, po najechaniu na miasto gracza powinien pojawić sie znaczek online/offline tak nie obojętnie
  11. Sojusz "Valhalla"

Odp: Sojusz "Valhalla" jaaaa, pamietam ten sojusz ze świata alfa nawet byłam w nim, to tak dawno temu było masakra......
  12. Nasze miasto (dzień/noc)

Odp: Nasze miasto (dzień/noc) Jestem jak najbardziej za :)
  13. Sojusz AVE CEZAR

Witamy serdecznie AVE CEZAR Sojusz został założony przez graczy którzy mają doświadczenie z poprzednich Światów Sojusz skupia ludzi inteligentnych, myślących, aktywnych oraz dowcipnych:-))) Chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy Królujemy na morzu...
  14. Sojusz SSpartaNN

SSpartaNN Witamy w naszym sojuszu SspartaNN Nasz sojusz powstał 19.12.11 o godzinie 11:30 Celem naszej kampanii jest zjednoczenie dobrych i sumiennych graczy z morza 63, 62, 64 .Nie musi być nas dużo ważne byśmy byli jednością. Jeśli szukasz sojuszu(nie masówki) z zasadami to dobrze...