Najnowsze treści autorstwa FeelMyPain

1. FeelMyPain

[Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. niech bedzie ze tak bo oszczep mnie przekupil
  2. FeelMyPain

Szczęśliwa Siódemka - dzień 6

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 6 2416
  3. FeelMyPain

Szczęśliwa Siódemka - dzień 5

Odp: Re: Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 5 1861
  4. FeelMyPain

Szczęśliwa Siódemka - dzień 4

Odp: Re: Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 4 1357
  5. FeelMyPain

Szczęśliwa Siódemka - dzień 3

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 3 3751
  6. FeelMyPain

Szczęśliwa Siódemka - dzień 2

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 2 2549
  7. FeelMyPain

Szczęśliwa Siódemka - dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 1 2498
  8. FeelMyPain

[Wyjaśnione] Misje wyspowe - czas odświeżania

Odp: Misje wyspowe - czas odświeżania do 10.000 eko co 2 godziny od 10.001 do 50.000 eko co 4 godziny powyżej 50.001 eko co 8 godzin
  9. FeelMyPain

Rozsypanka

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka no moj to byl pierwszy i to tylko dla tego wzialem udzial bo mnie namowili ale nie zaluje tego jak bedzie czas to bede bral udzial w nadchodzacych
  10. FeelMyPain

Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: oj Marta Marta.... ciagle nawiazujesz do mojego kolona z polnocy ktory nie wszedl... wskakujesz na forum i probujesz zaswiecic bo kolona Kroniki utopiliscie.... ale jak szybko zablyslas tak szybko zgaslac...
  11. FeelMyPain

Rozsypanka

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka no z tego co w regulaminie jest to trzeba obrazek ulozyc caly i dobra odpowiedz udzielic... czyli Ci co zle odpowiedzieli to nie dostaja punktow... proste :P , a ze juz 24h minely od udostepnienia rozsypanki wiec juz wszyscy co chcieli rozwiazali :P i jak tak...
  12. FeelMyPain

Rozsypanka

Odp: Re: Odp: Rozsypanka ja tez ogolnie pierwszy raz biore udzial w czyms takim i to tylko dlatego ze mnie namowili :P pierwsza ukladanka byla najtrudniejsza moim zdaniem, a pytanie z wczorajszej bylo podchytliwe, ciekawe ile osob sie na tym pytaniu wylozylo
  13. FeelMyPain

Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Odp: Dlaczego? no u mnie to mama mnie wciagnela w ten nalog
  14. FeelMyPain

[Wyjaśnione] Edessa zakończenie rejestracji?

Odp: Edessa zakończenie rejestracji? pisalem z supportem na ten temat i wyszlo ze informacje zostaly przekazane osobom za to odpowiedzialnych i czekaja na ich odpowiedz... dowiedzialem sie tez ze odpowiedz idzie listem ekonomicznym
  15. FeelMyPain

Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum czy naprawde jestecie az tak zacofani ze nie wiecie czemu to ma sluzyc?