Najnowsze treści autorstwa foo fighter

1. foo fighter

Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

Jeszcze ciut wczesniej Dyme było ale tam skład był sredni także pograłem i tam chyba strzeliłem raz w życiu szare.. Tak tylko pisze bo przecież KTO PYTAŁ? ;P
  2. foo fighter

[Zakończony] Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Cieszę się, że po części się zrozumieliśmy choć od tytułu "Gracza Roku" to dwa kroki w bok poproszę xD
  3. foo fighter

Widzę, że już nic Ci tego nie przetłumaczy skoro nie zrozumialeś posta Sapcio. "Najlepszy" w oczach każdego gracza oznacza co innego, dla Ciebie najlepsza w zeszłym roku była Greta i masz prawo do takiej oceny. Wolność i swoboda głosowania pozwala na taką samą ocenę każdemu użytkownikowi forum i...
  4. foo fighter

Chyba jednak nie ;) bo ani tam nie grałem ani tym bardziej szarych nie robiłem. ;) A skoro dawno mojego nicku nie widziałeś to raczej Ciebie z 2-3 lata na grepo nie było, bo rzeczywiście - choć na grepo pierwszy raz prawie 10 lat temu bylem - to później, od tego mniej więcej czasu raczej mocno...
  5. foo fighter

A to nasi przeciwnicy na każdym serwerze. Cala mapa powinna być czerwona żeby bylo jak grac, a oni na zielono malują. Tajemnica rozwiązana!!
  6. foo fighter

[Zakończony] Gracz Roku 2021 - Głosowanie

foo fighter Rodos, Byblos, Karistos
  7. foo fighter

Nie Ty się przenieś! xD
  8. foo fighter

Żałuje w tym momencie każdej obrony Twojego miasta na Berytoise ;P
  9. foo fighter

Dawaj to juz sie kameruje!!
  10. foo fighter

Ciekawe czy koalicja już sie zawiązała??? :p mapa czy juz podzielona, forum połączone, plany budowy dróg i strefy wpływów porysowane ;P
  11. foo fighter

Dusiek proszę uzupełnić swoje uzasadnienie - Helike również swoje zakończenie miało w roku poprzednim dlatego też Dziobak i Olo, nasi bracia syjamscy zrośnięci umiejętnością wysadzania bunkrów oraz spamowania discorda wygrali w zeszłym roku 3 (III) słownie: "czy" serwery. ;)
  12. foo fighter

2022 rokiem bez grepo :P
  13. foo fighter

Byblos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie ma to jak cudak na M77
  14. foo fighter

Karistos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Gratulacje dla nas!!!xD Przegrać mogliśmy tylko ze soba i ze swoimi słabościami także gratulacje wszystkim i dzięki za grę ;)
Do góry