Najnowsze treści autorstwa foo fighter

  1. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Czasami jedynego co w tej grze brakuje to odrobiny szczęścia ;P ;)
  2. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Eksterminatorium a tak z ciekawości to gdzie jest napisane ze wiadomości są "prywatne" :D
  3. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    OsZczepCS ma misje widzę na tym serwerze. Oczyścić środowisko grepolisowe z patologi :D
  4. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    O Ty też kończysz?? ;)
  5. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Obudziłem to się o 3:30 jak ArrowsTV kolona po cichaczu wstawiał ;P;P No nic - 1,5 miesiąca na ściszonym telefonie w nocy wystarczy, w nowy rok wchodzimy z alarmami ;P
  6. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Witam , co potrzeba ? ;)
  7. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Każdy błądzi, najważniejsze powrócić na jedyną słuszną drogę ;) Ps. Mariano grał z Wami tylko dlatego ze go Carlos namówił, jak Carlos skończył każdy wie, a temat się zaczął jak zaczął nam latać po okupkach w stylu jaki nie można było przejść obojętnie ;P Wasza strata ze nie umiecie ogarnąć...
  8. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Biremki plum
  9. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dziobak nie cofaj transow <3 xd
  10. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dla afera zostawil Helike i wszystko co tam robilismy I to byl sens tej wypowiedzi, Prediusz wydaje mi sie ze zrozumiał o co chodzilo, a dyskusja z czapy bo go poparles nie do końca znajac chyba sytuacje do ktorej sie odnosilem….. Oszczep ja na nagidosie odchadzac z Afery nie zaprzepaściłem...
  11. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Cieszę się ze chociaż przyznać potrafisz ze odpuscileś, resztę to nie wiem czy sam zrozumiałeś co tam napisałeś bo chyba nikt nie rozumie ;) Poza tym Prediusz to luz, nie mam spiny ;P ;) Wstawiasz moje staty, i tajemniczo piszesz o "pewnych osobach" :D:D no rozkimna godna podziwu ..... co do...
  12. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    o to to to to ... +1
  13. foo fighter

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    ....opuszczania kolegów na froncie, odpuszczania serwerów, nielojalności.... pewnie czegoos tam jeszcze....
Do góry