Najnowsze treści autorstwa Franko bez brody

1. Franko bez brody

Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Obecnie jest tylko jeden świat bohaterów Achilles, który powstał bardzo dawno temu. Dlaczego tak fajna bogini nie może być dostępna na innych nowym świecie??
  2. Franko bez brody

Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Ja bym proponował 6 bogów, czyli z Artemidą włącznie.
  3. Franko bez brody

Quiz wiedzy

Odp: Quiz wiedzy Bogiem tym jest Artemida
  4. Franko bez brody

Świat Beta Reaktywacja

Witam, Po blisko 3 latach dotrwaliśmy dnia zamknięcia świata Beta. Wielu z na s zżyło się z Betą i dlatego mam pomysł by reaktywować świat Beta na takich samych warunkach i tych samych prędkościach. Jeśli jest to możliwe to proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. pozdrawiam...
  5. Franko bez brody

Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium Pomysł jest nie do przyjecie. Komórka nie jest do grania w Grepolis, a otrzymanie 500 sms-ów o ataku na polis jest chore. Takie wiadomości na maila to jeszcze rozumiem ale na komórkę absolutnie nie.
  6. Franko bez brody

Zdobywca świata tylko dla pierwszego sojusz?

Odp: Zdobywca świata tylko dla pierwszego sojusz? dziękuje ża odpowiedź chciałem się upewnić :D A gdyby ten drugi Sojusz zrobił wszystkie 7 cudów to też nic nie dostanie??
  7. Franko bez brody

Zdobywca świata tylko dla pierwszego sojusz?

Mam pytanie czy jak jeden sojusz osiągnie dostanie odznakę za wybudowanie 4 z 7 cudów świata a następnie straci jeden z nich co pozwoli drugiemu sojuszowi wybudować 4 z 7 cudów świata to czy ten drugi sojusze też zdobędzie tą odznakę czy nie???
  8. Franko bez brody

9. Franko bez brody

Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów Wymagania do wstępu na świat bohaterów są za niskie w porównaniu z wymaganiami dotyczącymi budowy cudów. Moim zdaniem świat bohaterów powinien być co najmniej od 10 miast.
  10. Franko bez brody

Niecne czyny

Odp: Niecne czyny jeśli to są gracze byłego Legiony Ateńskiego to się nie dziwie, że taki numer zrobili to jest w ich stylu. na innych światach o mniejszych prędkościach też jest już 7 poziom cudów na nie jednej wyspie.
  11. Franko bez brody

Niecne czyny

Odp: Niecne czyny jest 7 cudów to jak jednego stracicie to macie jeszcze 6 innych, którymi możecie spowodować wygraną waszego sojuszu.
  12. Franko bez brody

Cuda - kto prowadzi?

Odp: Cuda - kto prowadzi? tu masz statystykę
  13. Franko bez brody

Żniwiarze vs sparta

Odp: Żniwiarze vs sparta Powodzenia w podbojach! Liczymy na ciekawe raporty z tej wojenki.
  14. Franko bez brody

2.0 na świecie Beta

cuda ruszyły 2.0 na świecie Beta Na świecie beta można już budować cuda świata i co mnie zdziwiło nie trzeba mieć 20 miast na jednej wyspie by rozpocząć budowę. Nasuwa się pytanie czy będąc w przeciwnym sojuszu do właściciela miast na wyspie i cudu można założyć nowe miasto i co to oznacza...
  15. Franko bez brody

2.0 na świecie Beta

Witam Mam pytanie jak będzie wyglądał świat Beta po wprowadzeniu wersji 2.00?? 1) czy limit członków jednego sojuszu dalej będzie wynosił 500 osób ? 2) czy będzie dostępny Hades? 3) czy na budowę cudu będziemy musieli czekać 6 miesięcy od wprowadzenia wersji 2.00 ?