Najnowsze treści autorstwa Furiatka2222

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    :P Naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty? Po co się spinacie? Rozdaliście koronki i po temacie! Wrzućcie na luz idą wakacje :)
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Liczę że jednak lisy nie dotrzymają słowa po dogadaniu się z koalicją, Miłego dnia.
  3. [To nie błąd] rekompensata błąd

    Witam, według informacji otrzymanej powinno być 50% szybsze budowanie wszystkich budynków , nie mam tego bonusu, proszę o weryfikację, pozdrawiam Furiatka2222. Ogłoszenia Rekompensata za problemy w dniu 26.01.2022 27.01.22 o godzinie 19:40 Drodzy Gracze! Ze względu na problemy, jakich...
  4. Dyskusja na temat nowego wydarzenia!

    Właśnie że zakłócił rozgrywkę i co z tym zrobicie? Zaplanowałam urlop przed eventem :) a tu event w urlop wstrzeliliście.
  5. Dyskusja na temat nowego wydarzenia!

    Dzień dobry czy nie pomyliły wam się daty eventu? miał wejść 23 event a nie 20 według ogłoszenia :)
  6. Dyskusja na temat wydarzenia Koło Fortuny Tyche

    :p O której godzinie możemy się spodziewać evenciku? Jest już 18 maj :P
  7. Dyskusja na temat nowego świata

    Wcześniej jak grałam to nigdy nie podawali godziny startu świata, nie wiem jak jest teraz.
  8. [Omawiane] synchro

    da się z tego co pamiętam, nawet przy mniejszej ilości, można próbować celować 3-4 razy z cofaniem bez programu, a jak masz jeszcze buty to około 6 razy możesz próbować trafiać jeden atak (przy synchro +/-10 sek) Pozdrawiam, ps. zależy jak szybko operujesz klawiaturą i myszką :p
  9. Dyskusja na temat nowego świata

    Kto się wybiera na nowy świat? Pozdrawiam Furiatka2222
  10. Puszka Pandory

    4-7-14-15-21-26-36
  11. Sytuacja na świecie Kos

    Poolskaaa, chyba sobie kpisz?? Dalej nie opisałeś swoich dokonań, cóż rozumiem, że po prostu nie masz się czym pochwalić, dlatego tak zmieniasz temat i nie odnosisz się do tych linijek tekstu, udajesz, że one nie istnieją, ponieważ nie pasują do Twojej koncepcji??? Uważam, że więcej...
  12. [Wyjaśnione] Co się stało z Shannqa?

    Ostatnio widziana Shannqa, Wtorek o 20:09 , jest już piątek zazwyczaj nie przeciąga dania rozwiązania konkursu na forum o tyle bez informacji, więc się martwię? Mógłby Ktoś z teamu zadzwonić do niej i sprawdzić czy wszystko ok?
  13. Sytuacja na świecie Kos

    serio? Myonia dawno po cudakach, a jeszcze trzeba się pozbyć 166 Graczy, coś długo schodzi opuszczanie serwera... Trzymam kciuki za Kos oby poszło szybciej
  14. Dyskusja na temat Grepolis player council.

    Wystarczy głosować na nie wybrano :P Jak nie zdobędą co najmniej 5% to nie zostaną wybrani. Ale to chyba płonne nadzieję, dlatego dali taki niski próg procentowy, żeby mieli jakieś szanse :P
Do góry