Najnowsze treści autorstwa Furiatka2222

1. Dyskusja na temat nowego świata

Wcześniej jak grałam to nigdy nie podawali godziny startu świata, nie wiem jak jest teraz.
  2. [Omawiane] synchro

da się z tego co pamiętam, nawet przy mniejszej ilości, można próbować celować 3-4 razy z cofaniem bez programu, a jak masz jeszcze buty to około 6 razy możesz próbować trafiać jeden atak (przy synchro +/-10 sek) Pozdrawiam, ps. zależy jak szybko operujesz klawiaturą i myszką :p
  3. Dyskusja na temat nowego świata

Kto się wybiera na nowy świat? Pozdrawiam Furiatka2222
  4. Puszka Pandory

4-7-14-15-21-26-36
  5. Sytuacja na świecie Kos

Poolskaaa, chyba sobie kpisz?? Dalej nie opisałeś swoich dokonań, cóż rozumiem, że po prostu nie masz się czym pochwalić, dlatego tak zmieniasz temat i nie odnosisz się do tych linijek tekstu, udajesz, że one nie istnieją, ponieważ nie pasują do Twojej koncepcji??? Uważam, że więcej...
  6. [Wyjaśnione] Co się stało z Shannqa?

Ostatnio widziana Shannqa, Wtorek o 20:09 , jest już piątek zazwyczaj nie przeciąga dania rozwiązania konkursu na forum o tyle bez informacji, więc się martwię? Mógłby Ktoś z teamu zadzwonić do niej i sprawdzić czy wszystko ok?
  7. Sytuacja na świecie Kos

serio? Myonia dawno po cudakach, a jeszcze trzeba się pozbyć 166 Graczy, coś długo schodzi opuszczanie serwera... Trzymam kciuki za Kos oby poszło szybciej
  8. Dyskusja na temat Grepolis player council.

Wystarczy głosować na nie wybrano :P Jak nie zdobędą co najmniej 5% to nie zostaną wybrani. Ale to chyba płonne nadzieję, dlatego dali taki niski próg procentowy, żeby mieli jakieś szanse :P
  9. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

502 Bad Gateway nginx/1.10.3 zapeszyłam
  10. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

Ta strona nie działa Serwer classic.grepolis.com nie może teraz obsłużyć tego żądania. HTTP ERROR 500
  11. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

po Myoni też już na dobre się rozstaję z grą, mam dosyć, tam tylko czekam na zamknięcie świata... 502 Bad Gateway nginx/1.10.3
  12. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

jak wam się podoba niespodzianka z okazji jubileuszu? niezły nerw i tyle. zmykam zrelaksować się w kąpieli
  13. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

na grę czasem też :P