Najnowsze treści autorstwa Gaapaa

1. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy
  2. [Ulepszenie] Modyfikacja forum - zaznaczanie kilku postów w temacie

Odp: Modyfikacja forum - zaznaczanie kilku postów w temacie Zapraszam do dalszej dyskusji, gdyż propozycja jak widać chciana ale jednak nadal ciężka do wdrożenia w życie...
  3. [Wyjaśnione] korona na swiecie

Odp: korona na swiecie exx78 nie zrozumiałeś ;d Mnie o support chodziło a nie o Was ;)
  4. [Wyjaśnione] korona na swiecie

Odp: korona na swiecie Koronka, dali to dali. Nie jest ona wywalczona, więc i traci na wartości. Ale jak nie o tym. Tutaj mamy idealny przykład jak działa nasz support, jedni mówią to a inni tamto. Brawo! Sami pięknie się wkopaliście :)
  5. Perełki z naszych profili

Odp: Perełki z naszych profili To ja mam też coś ;) ,,Wymagaj od siebie choćby inni od Ciebie nie wymagali" Jan Paweł II
  6. [Ulepszenie] Modyfikacja forum - zaznaczanie kilku postów w temacie

Odp: Modyfikacja forum - zaznaczanie kilku postów w temacie I co? Nic z tematem się nie dzieje mimo, że nie ma się tu nad czym zastanawiać?
  7. Urlop Na świat nie na konto.

Odp: Urlop Na świat nie na konto. Jeżeli ktoś nie ogarnia kilku światów to niech odpuści sobie grę na jednym z nich. Na 100% albo wcale dlatego gra na jednym świecie jest najlepszym rozwiązaniem.
  8. Gracz Roku 2013- Gythium GŁOSOWANIE

Odp: Gracz Roku 2013- Gythium GŁOSOWANIE Oczywiście że Angela ;D
  9. [Ulepszenie] Modyfikacja forum - zaznaczanie kilku postów w temacie

Witam Chciałbym zgłosić propozycję dodania funkcji zaznaczania kilku postów w temacie na forum sojuszu. Wszyscy dobrze wiemy, że czytelne forum to dobre forum i zapewne moderatorzy tego forum to doskonale wiedzą. Bardzo często się zdarza, że trzeba jakiś temat wyczyścić z danych wpisów i...
  10. Top 15 sojuszy Gythium

Odp: Top 15 sojuszy Gythium 11.11.2013r / 21:09