Najnowsze treści autorstwa Gawithek

1. Gawithek

Top 15 sojuszy (Heraklion)

Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion) To ja wam wrzucam topkę, bo temat zaniedbany przez modów :) Ranking punktowy 1 White Lords 8029505 pkt 60 graczy 133825 średnia 2 *THE Bile* 6989324 pkt 56 graczy 124809 średnia 3 MegaSekta 6908313 pkt...
  2. Gawithek

KONKURS-> FREESTYLEowe Składanie Słów - IMPROWIZACJA

Odp: KONKURS-> FREESTYLEowe Skłądanie Słów - Edycja II No i elegancko :D Widzę, że będzie ciekawie przy tej edycji :) Chwalicie się nagraniami, ciekawe jak sobie poradzicie mając mniej czasu, bo widzę, że dajecie radę chłopaki :D - - - Automatycznie połączono posty - - - Pamiętajcie, że...
  3. Gawithek

KONKURS-> FREESTYLEowe Składanie Słów - IMPROWIZACJA

Odp: KONKURS-> FREESTYLEowe Skłądanie Słów - Edycja II Super, że zostały uwzględnione sugestie uczestników poprzedniej edycji ;) Zapisujcie się, liczę na poważną konkurencję :D
  4. Gawithek

Freestyle - Etap V- Ocena Publiczności

Odp: Freestyle - Etap V- Ocena Publiczności Gała, tam też się wypowiadałem, że trochę nie ma to sensu i nawet pisałem do Elastynki w tej sprawie :) Ale zagłosowałem uczciwie licząc na wzajemność. Tutaj też na to właśnie liczyłem
  5. Gawithek

Odp: Freestyle - Etap V- Ocena Publiczności Gdzie tu sens ? Gala, Ty serio się będziesz cieszył z wygranej, bo ziomki zagłosowały ? Ja bym wolał być oceniany za jakość rymów a nie po znajomości. To nie konkurs na to czyi kumple zagłosują, tylko na to kto najlepiej freestyle'uje. Trzeba było...
  6. Gawithek

Odp: Freestyle - Etap V- Ocena Publiczności Ja oczywiście podłączę się do większości i zagłosuję na najlepszego - Kshatriya Pozdro Krzaku - peace
  7. Gawithek

Heraklion - party

Odp: Heraklion - party Mi się dobrze gra na tym świecie :) W sojuszu prawie sami znajomi i jest git :cool:
  8. Gawithek

Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na świecie Omega Wszystko zależy z kim i przeciw komu grasz :) Ja się bynajmniej nie nudzę
  9. Gawithek

Omega - party

Odp: Omega - party No ja jestem za :) Czym byłoby życie bez spamu ??
  10. Gawithek

Freestyle - etap III- głosowanie uczestników

Odp: Freestyle - etap iii- głosowanie uczestników Tak samo, z opcją, że będziesz głosować na tych którzy na Ciebie głosowali, żeby się odwdzięczyć. Dlatego starałem się pierwszy zagłosować, żeby nie kierować się innymi. No ale cóż, liczą na naszą uczciwość, więc się nią popiszmy :)
  11. Gawithek

Omega - party

Odp: Omega - party Trzeba tu trochę rozkręcić atmosferę :D
  12. Gawithek

Odp: Freestyle - etap iii- głosowanie uczestników Miałem nadzieję, że ktoś zwróci uwagę. Dlatego o tym napisałem, bo trochę mało wartościowy jest freestyle w którym nie słychać jakie kto ma flow. Przynajmniej moim zdaniem to najważniejszy element freestyle'u
  13. Gawithek

Odp: Freestyle - etap iii- głosowanie uczestników Kshatriya 5 dvwx 4 wyrzym 3 witek121221 2 Gala0875 1 Nie będę uzasadniał, bo to raczej logiczne, im wyżej tym lepsze flow i rymy :) No i teksty z większym sensem - peace
  14. Gawithek

FREESTYLEowe Skłądanie Słów ETAP II- IMPROWIZACJA

Odp: FREESTYLEowe Skłądanie Słów ETAP II- IMPROWIZACJA SEN Stoję na podium, freestyle wygrany A arsenał rymów wciąż nie wyczerpany Poległ nawet Krzaku i poległ Lestrade Na cześć mego flow zrobiono paradę Nawet sam prezydent zadzwonił osobiście (Przez swą ortografię bał się...
  15. Gawithek

FREESTYLEowe Skłądanie Słów ETAP II- IMPROWIZACJA

Odp: FREESTYLEowe Skłądanie Słów ETAP II- IMPROWIZACJA ja biorę nr siedem :D