Najnowsze treści autorstwa gerczix

1. gerczix

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Bardziej te z Ramnusa :cool:
  2. gerczix

Zapomnieliście jeszcze o Tylko Handel i Złota Jesień...
  3. gerczix

Strach teraz wchodzić na jesień jak tacy wojownicy będą ;)
  4. gerczix

Nie gram na tym świecie od ponad pół roku, ale doskonale pamiętam, że koksy były najpierw w pomidorkach i dopiero potem się odłączyły. Można powiedzieć, że wszystko wróciły do normy ;)
  5. gerczix

murarze, to może Ci co budują mur, ale też się pierwszy raz spotkałem z tym;)
  6. gerczix

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Dogadajcie proszę jedną wersję w teamie, bo pisałem dzisiaj ticketa do supportu i uzyskałem informacje, że jednak macie problemy z serwerami i pracujecie nad tym. U nas w sojuszu od 3 dni przed wejściem na grę ludzie piszą na discordzie, czy warto wchodzić, czy nie . Wydaje mi się to być dość...
  7. gerczix

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Ogarnijcie serwery, a potem bierzcie się za aktualizacje i nowe zakończenia gry...
  8. gerczix

[Ulepszenie] Dobra zmiana dla społeczności Grepolis

Błyskawice są mega patologiczne. Farmisz sobie brązową wioskę 300punktów, a ziomek Ci bierze dniówkę, wali błyskawicę i 30k surki w plecy.
  9. gerczix

Przecież to jest z innego serwera. Królikowi ognie podstawili do szaraka i się chwali życiówką na forum ;)
  10. gerczix

Za te PW co nam nabiliście możemy dorzucić miasto gratis, żeby średnia przejętych miast na sojusz nie była poniżej 1:cool:
  11. gerczix

Brzmi jak historia każdego serwera na który wchodzi Sezono_O To samo było na Ramnusie to samo jest tutaj :cool:
  12. gerczix

Masówy dogadały się z innymi masówami i razem w 6 sojuszy atakują 60 graczy:cool:
  13. gerczix

Kusi, kusi sam o tym myślałem, ale szkoda nerwów na taką grę o_O My tam wolimy pocisnąć w kilka osób te masówki :cool:
  14. gerczix

Oo Wojtynol, a Ty przyszedłeś pograć, czy handelek? :D
  15. gerczix

Tomek wbijasz ze mną się pobawić do końca epidemi?