Najnowsze treści autorstwa gmkgmk

1. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

a tu co taka cisza ?.
  2. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

A ktos by zrelacjonowal obiektywnie sytuacje na swiecie, kto,kogo i z kim bo na moje wygwizdowo prasa nie dociera i nie jestem na biezaco. Moze ktos bylby tak miły ?
  3. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wszystko to fajnie brzmi,ale dobrze wiesz,ze nawet tu jest cala masa ludzi ktorzy sie znaja. Swoje wnioski wyciagnalem z rozmow z ludzmi i tym co tu sie pojawialo. Generalnie wynikalo,ze kilka niezlych sojuszy gra/gralo pod Was, wlasnie za te miejsca w wygrywajacym sojuszu. Mysle,ze cos na...
  4. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie rozumiesz. Jezeli sojusz A wspolpracuje z sojuszem B to wszystko jest w porzadku, natomiast jezeli sojusz A gra tylko po to zeby wygral sojusz B ,a ma potencjal by grac dla siebie to takie dzialanie niszczy te gre.
  5. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wiecie co jest przerazajace dla takiego emeryta jak ja. Gerczix jest wiarygodny w tym co pisze. A inni to jak przedszkolaki we mgle. Swiat ledwo sie zaczal ,a tu teksty jak kiedys na kocowce. I zeby nie bylo,ja tradycyjnie jestem przeciwko najsilniejszemu, czyli Porom,
  6. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dobrze wiesz ,ze tylko obszarowo. Do tego te sojusze graly kazdy dla siebie. A to jest roznica. To byl nie najgorszy swiat. I mistrzowsko przez Ciebie rozegrany. Tu masz szacun z mojej strony.
  7. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jest jedna zasadnicza roznica,ja mialem np 3 czlonowy sojusz,ale wtedy zadnych paktow. A teraz jest np dwuczlonowy sojusz i ma pakty z trzema innymi 2 czlonowymi sojuszami. I najwazniejsze,moje sojusze graly dla siebie,nie dla innych. Tu do Porow pretensji miec nie mozna,lipe robia te sojusze...
  8. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja juz nie gram powaznie,szkoda na to czasu. W tej grze musi nastapic zmiana mentalnosci graczy. Teraz to nudy,albo zgadzasz sie grac w zielonym ukladzie i bijesz leszczy,albo jestes tym leszczem. Za malo jest ambicji w tych graczach ktorzy jeszcze w to graja.
  9. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

I tym samym swiat sie skonczyl : )
  10. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

He,troche Gerczix przesadziles, podobno te 4 srodkowe kwadraty sa zielone. A reszta to raczej nie ma znaczenia. z Tego co widze Armani sie poplakalo i ucieklo ? Marne to grepo, mam nadzieje ze ten lockdown szybko sie skonczy i juz nie bede musial na to patrzec. Teraz kazdy swiat to juz tylko...
  11. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Witam. Ja tu jak przystalo na emeryta pykam na zadupiu. Jakby nie lockdown to bym nawet nie zajrzal. Jesli dobrze rozumiem to teraz poza peryferiami to caly swiat juz jest dla Porow zielony ?
  12. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Szczerze, to watpie, bo na IMacu wszystko dziala prawidlowo. Zwyczajnie zmiany dokonane przez Inno w aktualizacji zostaly niedopracowane. Niestety nikt tej swietnej modyfikacji nie potrafi teraz naprawic. Albo nie chce..... . ja raczej bede konczyl w takim wypadku przygode z grepo, bo bez Ipada...
  13. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Odliczanie kolejnyvh dni, znowu aktualizacja i bez zmian. Czas chyba pozegnac te gre. Zastanawiam sie tylko czy nie napisac do Inno przez prawnika o zwrot kosztow. To gra przegladarkowa, a na niej nie dziala. To jest zlamanie warunkow umowy, chyba.
  14. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

A jak dlugo to potrwa, to jest gra przegladarkowa, pasuje , zeby na niej dzialala. A niestety juz 3 dzien nie dziala.
  15. Dyskusja na temat nowej rasy i ich jednostek w Grepolis.

Tu jestes, a ja juz 26 godzin czekam na odpowiedz na ticketa. Brawo