Najnowsze treści autorstwa gmkgmk

1. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czesc Martusiu, Form jak ja, emerytura. Ale tu podobno chcial zajrzec obserwacyjnie. Wypatruj : )
  2. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

No, tak było. Nawet cudaki umawiali ktory sojusz ktore zbuduje. Dlatego ja uwazam ,ze Nikaie wygralismy my : ), w 3 cudach bylismy lepsi od casyna, a w 4 od Sigmy. Mozemy sobie Norbi spokojnie i uczciwie po blaszce dopisac : ))) haha
  3. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Smutne
  4. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Haha, dobre.... w sumie to w moim wieku duzy komplement : )
  5. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

O ktos szczeka na FO, jak kiedys. Nawet nick pasuje. I nowy na FO. Pewnie jakas podpucha : ). Ale nikt nie przebije dareksa, ilez to razy Dex Crocodile wysyłał go do budy i nic. Wesoło było. : ). Swoja droga ciekawe okreslenie komercyjny sojusz. To troche przypomina mi przedinternetowe czasy...
  6. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja juz swoje na PL ugrałem, nie mam motywacji. Jedyne co to mogłbym jakiejs mocnej polskiej ekipie pomoc na globalu. To by było jakies wyzwanie. Ale wyglada mi,ze Polacy sie boja. A szkoda ,bo uwazam, ze sa najlepsi na swiecie. Ale z kompleksami nie wygrasz.
  7. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ale juz jestescie, czas cos zmienic.
  8. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

A Spiochy jakos nie widza w tym przyjemnosci : )
  9. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zeby tu namieszac, zaistniec, wygrac to trzeba by bylo grac w Spiochach, a jaki sens grac gdy ma sie 99% szans na wygrana. Nie mam motywacji do takiej gry, szkoda zwyczajnie czasu.
  10. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

A jeszcze dodam, co do moich najlepszych czasow ktore za mna juz. Oczywiscie,ze tak ,bo juz nie gram. Ale jakbys podjał wyzwanie i zmontował konkretna ekipe na global, to bym sie przyłaczył i Ci pokazał, ze jeszcze tak całkiem nie zardzewiałem : ))
  11. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jasne,ze tak Garudoo. Ja po prostu twierdze, ze moze pasuje zrobic krok naprzod, bo na PL juz niczego nowego nie zobaczycie. A wygrywanie takich swiatow jak ten juz nie powinno Wam dawac satysfakcji, bo to troche jakby 3 dorosłych facetow biło pierwszoklasiste i cieszyło sie ,ze mu kredki...
  12. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dobra, nie chce mi sie bic piany. : ), miłej zabawy. Bez urazy
  13. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja widze roznice, wtedy wchodzilo razem po kilku znajomych, a teraz po kilka sojuszy: )
  14. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

To sie raz kiedys udało, ale to było tak dawno, ze juz mało kto pamieta. No i nie było do końca czyste. Ale wchodzac duza ekipa mozna by bylo wygrac normalnie.
  15. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

To rozumiem. Mysle, ze powinniscie ta ekipa poszukac nowych wyzwan, jesli jestescie tak nierozerwalni. Na PL juz chyba nie macie czego szukac.