Najnowsze treści autorstwa gregorianin sto

1. Znalazłeś błąd w wiki Grepolis? Zgłoś go!

Odp: Znalazłeś błąd w wiki Grepolis? Zgłoś go! Tak się składa ,że w dniu dzisiejszym przy ostatniej misji ,,bandyci na wyspie'' miałem po wygraniu otrzymać 100 złotych monet ,ale .. ich nie otrzymałem :/ ,proszę o weryfikację pozdrawiam - - - Automatycznie połączono posty - - - Tak się...
  2. [Nie można powtórzyć] strona sie nie ładuje

Odp: strona sie nie ładuje Znów ten sam problem. I Sisi, u mnie akurat nie daje to żadnego skutku, zwyczajnie nie chce się nice załadować.
  3. [Nie można powtórzyć] strona sie nie ładuje

Odp: strona sie nie ładuje Świat: Maraton, Pella Nick w grze: gregorianin sto Wersja gry: przeglądarkowa Przeglądarka: Chrome Wersja przeglądarki (czy aktualna?): tak System operacyjny : podczas sprawdzania na tablecie Android Czy wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki w grze? Tak...
  4. [Nie można powtórzyć] strona sie nie ładuje

Witam, wyczytałem, że jeśli ktoś ma problem z ładowaniem strony gry to ma założyc nowy temat, tak wiec własnie to robie. Otóż problem wygląda tak, około 12 wyszedłem z domu i wyłączyłem komputer (przed wyjściem wszystko działało) kiedy wróciłem o 13 i odpaliłem komputer chciałem sprawdzic gre...
  5. Forum własnego sojuszu

Jak mogę krok po kroku się tego nauczyć???
  6. forum sojuszu

ktoś opisze jak to działa???