Najnowsze treści autorstwa gregory97

1. gregory97

Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Siedzi taki Ci na wyspie i udaje, że nie wie :confused:
  2. gregory97

[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

Odp: Twój ulubiony serial Odcinek dość przewidywalny ale jak dla mnie genialnie zrealizowany, bez wstydu można by go puszczać w kinie jako film a nie serial. Praca kamery w ujęciach bitwy była majstersztykiem, uśmiech Sansy i sposób na Ramsaya tez niczego sobie :D Wkurzające trochę, że zaczyna...
  3. gregory97

World of Tanks - Temat zbiorczy.

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. No ja się nie zgodzę nawet, że są ciut lepsze... Są wręcz ciut gorsze, wystarczy popatrzeć jakie czołgi jeżdżą w turniejach- nie licząc kilku wyjątków to są same darmowe. Ich główną przewagą jest dużo lepsza ekonomia (tańsze naprawy i wyższe zarobki)+węższy...
  4. gregory97

Odp: Twój ulubiony serial Ja zaś uważam, że po przestoju przez ostatnie dwa sezony mniej więcej ten jest całkiem udany :p Też cenię tam głównie nieprzewidywalność i tę "naturalną", podlegającą pewnym prawom fantastykę, choć nie da się ukryć, że powoli zaczyna być widać gdzie zmierza cała...
  5. gregory97

Odp: Twój ulubiony serial No jeden z najlepszych odcinków, też się dałem naciągnąć teoriom i słyszałem o Hodorze ale mimo wszystko scena świetna ;D Co do wizji ja obstawiam, że będzie w stanie je opanować bez drzew. No i mnie zastanawia co wyniknie z kłamstewka Sansy o tym skąd wie o Tullych...
  6. gregory97

Odp: Twój ulubiony serial Teraz mają być jakieś wizje związane z Innymi, więc pewnie faktycznie Wieżę zostawią na koniec. Ale ja tam bardziej wyczekuję na bitwę w 9 odc :D
  7. gregory97

Sytuacja na świecie Kos

Odp: Sytuacja na świecie Kos Rzecz w tym, że brak doświadczenia można w sporej części nadrobić doświadczonymi sojusznikami, a z brakiem czasu już tak łatwo nie jest :p
  8. gregory97

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Ale się znęcacie nad tym KV-2... To całkiem przyjemny czołg ale raczej do zabawy z zamontowaną haubicą, a jak to bywa z tymi działami raz zjemy 5 przeciwników w 5 strzałach, a raz zginiemy nim przeładujemy ;P Przy plutonach nawet niezłe wyniki się na nim...
  9. gregory97

[Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Jesień (+) vs Wiosna (-) 682 .
  10. gregory97

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. IS (obok IS-8) jest uznawany za jedną z większych bolączek tej linii (choć z drugiej strony to mój ulubiony czołg :P ), następca jest świetny, więc opłaca się pograć tą linią ;) Taki bardzo miękki znowu nie jest, niższe tiery przy dobrym kącie odbije, na...
  11. gregory97

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. KV-2 mam ale słyszałem, że któreś z tych nowych ma być dla niego rywalem z troll gunem ^^
  12. gregory97

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. A ja t-150 przygotowywałem :/
  13. gregory97

Heroes III

Odp: Heroes III A masz klucz do bety? :P
  14. gregory97

Heroes III

Odp: Heroes III Nie do końca na temat ale wydaję mi się, że nie ma po co tworzyć nowego tematu, bo są mocno powiązane ;D Ktoś zamierza grać w Heroes VII? Ewentualnie dostał się na najbliższą bete? Bo dostałem klucz i zagrałbym z kimś na multi ^^