Najnowsze treści autorstwa guzitso

  1. guzitso

    [Ulepszenie] Nowa koronka

    Od takich rzeczy INNO ma przecież ludzi.
  2. guzitso

    [Ulepszenie] Nowa koronka

    A co tu konkretyzować. Tak jak powyżej proponowałem, powinno się wprowadzić kolejne poziomy korony. Teraz najwyższa jest boska.
  3. guzitso

    [Ulepszenie] Nowa koronka

    Czy to nie przesada rozpatrywać jedno, proste ulepszenie przez prawie rok?
  4. guzitso

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Przesadzasz szupil. Moim zdaniem dziś była rozgrzewka, a jutro będzie główne natarcie.
  5. guzitso

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    w końcu zimowy świat, więc lisy syberyjskie tym razem ;)
  6. guzitso

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    te światy fajne były wtedy jeszcze coś nawet grałem
  7. guzitso

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Moim zdaniem na wynik miały wpływ głównie 2 rzeczy: - brak organizacji w koalicji - werbunek kilku lisków z olous, którzy zaczęli grać w śpiochach pierwsze skrzypce Gdyby przyszli grać razem z koalicją to pewnie wynik byłby inny. Co do kretów to były, są i będą. Niestety na to wpływu nie mamy.
  8. guzitso

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    o kurde takich akcji to nawet ja nie robiłem brzydzę się aż takim wykorzystywaniem innych jednak u niektórych obietnice nic nie są warte olać takich
  9. guzitso

    Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No ciekawe czy "moralowcy" ugrają coś na świecie bez morale :p
  10. guzitso

    Top 10 sojuszy

    Grałem w wielu topowych sojuszach, które wygrywały światy. Sam też kiedyś prowadziłem ekipy. Z ekipą Hoplity spotkałem się pierwszy raz. Powiem krótko... zwycięstwo zasłużone, organizacja wzorowa na najwyższym poziomie. Dawno już nie widziałem takiego zaangażowania jak u koordynatorów w Lisach.
  11. guzitso

    Gracz Roku 2020 - Głosowanie

    guzitso olous głos na black shira i nierozeznawka
  12. guzitso

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Śpiochy mają aż takie parcie na wygraną, że nawet nieszkodliwych handlarzy wycinają :(
  13. guzitso

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dex to był konkret grajek. Wróci kiedyś do nas?
  14. guzitso

    Top 10 sojuszy

    Chyba zawsze tak było :confused:
  15. guzitso

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A ja się zgadzam z Grześkiem gmk, że kiedyś to było. Teraz ledwo co są zaludniane 4 centralne morza. Kiedyś zaludniane było kilkanaście mórz, a mocnych ekip wpadało po 6-10. Takie światy było sztuką wygrać. Na takim Pegazie mam wrażenie, że Śpiochy mogą co najwyżej walczyć z własnymi odłamami :)...
Do góry