Najnowsze treści autorstwa Haidex

1. Haidex

Sytuacja na świecie Pandosia

jest ryzyko jest zabawa
  2. Haidex

wyrownane to bedzie jak zrobia retro swiat tylko z premka bez kupowania sury itp wtedy mysle ze wiecej osob sobie popyka a nie pay to win . czy event na starcie gry . ale do tego czasu pewnie grepo zniknie ;D
  3. Haidex

ja tam nie wnikam w te wojny ;) ale juz tak bywa ze ze swiata na swiat ludzie sie ganiaja
  4. Haidex

kiedys to bylo heh widze ze nadal wojna trwa nawet na forum ^^
  5. Haidex

teraz grepo to nie to samo co chociazby 5 lat temu wiec nie ma o czym dyskutować . jak tak dalej pojdzie to samouczek da Ci max miasto z wojem i kolonem
  6. Haidex

Przydało to by się jakieś uregulowanie bonusów z eventu na nowym świecie bo to są jakieś jaja ;D mity to są niezbalansowane po całości heh
  7. Haidex

Baris Party

Odp: Baris Party jaki wynik na sparcie miałeś ?
  8. Haidex

Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum nigdy nie odpisują ;p albo wciskają kit ^^ a tak się składa ze to ja zakładałem TBC na RHO i na kilku na paru jeszcze światach . A plagiat ciągle się pojawia ;( aż tak ciężko jest wymyślić sobie nazwę ?^^
  9. Haidex

Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Mam pytanie czemu znowu jakieś slabiaki podpinaj się pod The Black Company ? ^^
  10. Haidex

Gracz Roku 2014 Naksos - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Naksos - Głosowanie na guzitso proste ze to ope player roku ^^
  11. Haidex

Sytuacja na świecie Lamia

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia Moje uznanie dla osób nadzorujących budowę cudaków planujących i obliczających czasy itp kawal dobrej roboty dzięki że finalnie mogłem w tym uczestniczyć ;)
  12. Haidex

Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas i done ;p jednak odejście od TBC było dobra decyzja to tylko skopiowana nazwa ;) i jeżeli nawet najbardziej spokojny gracz endriu odszedł to widać jak tam musiało być ;p
  13. Haidex

Rozmowa Ogólna

Odp: życzenia na Maratonie ;)
  14. Haidex

Rozmowa Ogólna

Odp: życzenia ja miałem imprezę cały weekend i o basen tez zahaczyłem ;) ogólnie to witam stare i nowe buźki :) znowu mnie namówili na grę ;P
  15. Haidex

Sytuacja na świecie Maraton

Odp: Sytuacja na świecie Maraton nom Valeo lamy bw-z i chyba kuźnia we 4 próbowali rozbić naszą okupacje ale jakoś słabo to wyszło ^^ dzisiaj trzeba policzyć ile ogni stracili o ile raporty jeszcze są ;) miasto stracił intruzorek ,który ma ciekawy link w swoim opisie...