Najnowsze treści autorstwa Harder

  1. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Zgadzam się z tobą :cool:
  2. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Czy jestem dla ciebie tylko zwykłym księciem?
  3. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wygląda na to, że dobrze się bawisz, spędzasz cały swój czas na obronie. I nic więcej.
  4. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie mogliśmy znaleźć lepszego sposobu na komunikację... Mówisz o naszych umiejętnościach, ale zapominasz o jednym szczególe: Przyjechaliśmy tu z przyjaciółmi, żeby grać po cichu. Już gdzieś indziej sprawdziliśmy się w tej grze. A najgorsze jest to, że jesteśmy lepsi od większości ludzi... Z...
  5. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ahahah Dużo mówisz, ale na naszych serwerach nie byłoby cię nawet w pierwszej setce.
  6. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To właśnie chcieliśmy zrobić z naszym zespołem. Zmęczeni światami i ich wymiotną dyplomacją, którą znamy w naszym kraju. Ale trzeba powiedzieć, że i tutaj nie umiesz robić nic poza paktami we wszystkich kierunkach.
  7. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wyobraź sobie, że jesteś niekompetentny i grasz w Grepolis. Nie martw się, możesz grać biernie, nie robiąc nic poza obroną. Witaj Cirkowe :)
  8. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Przepraszam, staramy się być tak zrozumiali, jak to tylko możliwe. Ale wiesz, jak niewiarygodni są tłumacze...
  9. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wszyscy gracie "kto jest najsilniejszy", ale ja widzę tylko to: Wszyscy lubicie się chwalić, kiedy wszyscy macie 3 lub 4 drużyny, nie wspominając o wszystkich waszych paktach. Mogę dawać lekcje GREPOLIS, jeśli chcesz. Jeśli chodzi o nasz miesiąc opóźnienia na serwerze, nie było to przewidziane.
  10. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    I tak wszyscy jesteście do bani.
  11. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To nie jest zakazane. Zabawa z 2 osobami z tego samego apartamentu, z włączonymi ustawieniami współdzielenia połączenia, z drugiej strony, jest zabroniona :rolleyes:
  12. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dobrze się bawił dzwoniąc na alarm... Nie podoba mi się to.
  13. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    hizousta wydaje się być niezłym graczem. 340k w ciągu dnia, musi uderzyć w to całkiem mocno... o_O
  14. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    W porządku, tylko żartuję
  15. Harder

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    "Rekrutuj mnie." "Nie". "Okay, zaatakuję cię."
Do góry