Najnowsze treści autorstwa Harley Quinn41

  1. [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) Harley Quinn41 b) Teos,Milas
  2. [Zakończony] Gracz Roku 2023

    a)Harley Quinn41 Teos b)Bartolomeo 2002 c) Bartolomeo 2002 d) super gracz, dobry offowiec, pomocny o każdej porze :)
  3. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Za małe ,hmm Na co ?
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    Jaki marudy ,chyba sojusze pomyliłeś .My na handel ,nie podpisujemy żadnych paktów .
  5. Dyskusja na temat nowego świata

    Jakbym wiedziała ,to bym się nie pytała.Wyczytałam na forum i byłam ciekawa ,bo świat dopiero ruszył a już koalicje się tworzą
  6. Dyskusja na temat nowego świata

    O,widzę że już koalicja się utworzyła. A można wiedzieć kto w niej jest ?
  7. Polityka i mapki

    To trzeba było nie zaczynać ;p I nie masz wyjścia ;)
  8. Polityka i mapki

    Słoniu gratuluję ,widzę że zostałeś kronikarzem na tym świecie :) Ciekawie opisane
  9. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Coś słabo na nowym a już myslałam,że złoto zarobię a tu na razie nikt konkretny nie wskoczył :)
  10. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Oczywiście ,już trochę mam osób na handel :)
  11. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    To chyba Ci przepadnie ,bo mnie słuchy doszły,że łączycie zowu siły tak jak na himerze i wchodzicie razem.Dobrze,że ja na handel tylko :) Przeciwnika nie będziecie mieć ,więc gratuluję wygranej :)
  12. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    To nie to forum.Tutaj dzień bez kłótni to dzień stracony :rolleyes:
  13. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Mówisz ,że nie warto ? Kurcze miałam nie wchodzić ale może bym wskoczyła lecz nie mam z kim i może by mnie ktoś przygarnał :( Grać za bardzo nie umiem ale domki potrafię w sumie budować.
  14. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ciągle żale o te same pierdoły ,a mnie interesuje czy ktoś z tych co tak dużo piszą wchodzą z ekipami :)
  15. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Poczytałam trochę wcześniejsze wypowiedzi i doszłam do wniosku ,że szkoda mojego czasu na tą grę w takim razie.
Do góry