Najnowsze treści autorstwa harnasm

  1. Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    a)harnasm, Dion b) Lynx s c) lynx S d) świetny gracz a) harnasm, Dion b) Ika007 c) Ika007 d) super organizator i strateg
  2. Top 10 sojuszy

    Boże, ile tutaj jest przepychanek, ludzie dajcie już spokój. OK Liski wygrały i graty im za to. Powodzenia tutaj i na innych serwerach.
  3. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Powodzenia i gratulacje wygranej ;)
  4. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dzięki za wspólna grę:)
  5. Sytuacja na świecie Apollonia

    Witajcie,pozdrowienia z Malty(zwlaszcza dla ciebie jakubek),czytam wiele zlych rzeczy na temat Sigmy,fakt macie racie w wielu sprawch i tutaj sie zgadzam,nie wiem co sie dzieje na serwerze bo bede w poniedzialek lub wtorek,zalezy od mojego powrotu (jakubek,wyjazd prywatny i realny hehehe).Po...
  6. Sytuacja na świecie Apollonia

    Proszę ponownie(powtarzam gracze Sigmy)zaprzestańcie dyskusje na FO,skupmy się na graniu,nie dajcie się już prowokować,jest jak jest i na tym zakończmy tą bezsensowną przepychankę,Kasia Ciebie to też dotyczy;)
  7. Sytuacja na świecie Apollonia

    Bardzo proszę,o zaprzestanie jakichkolwiek przepychanek na FO graczy Sigmy,kończymy tę dyskusje,proszę nie dawać sie prowokować,ta dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi
  8. Sytuacja na świecie Apollonia

    Art kto madry wie o co chodzi z anonimowymi(nie ma sensu wiecej pisac),jesli ktos wam czarowal w murki,prosze rapki na priv,przeprosi i odda surowce,Sigma nie lamie postanowien,skoro jestesmy wszyscy cywilizowani i tacy fajni,to w porzadku ze nam PON przedluzyliscie,dalo to chwile na...
  9. Sytuacja na świecie Apollonia

    ponownie prosze graczy Sigmy o zaprzestanie przepychanek na FO
  10. Sytuacja na świecie Apollonia

    wiadomosc ktora napisalem branderowi wklejam na FO,niech kazdy oceni czy byla to propozycja wojny z zip oczywiscie kazdy bedzie mial inne zdanie,ale mam to gdzies,rozumny zrozumie,glupi niestety nie harnasm 18.11.17 o godzinie 12:55 hejka,ja narazie z luznym pytaniem,jaki maciw plan na ten...
  11. Sytuacja na świecie Apollonia

    witajcie,to i ja sie odezwe,bo widze ze Sigma na tym swiecie tez boli,oki uwazam ze jestem stary sigmolem i co z tego,skoro na tylu swiatach co gralismy zawsze czesc graczy sie wykruszala,czesc nowych dochodzila,nie dzielimy ludzi na starych i nowych,wszyscy sa rowni.Co chodzi o taktyke gry na...
  12. Sytuacja na świecie Apollonia

    witam,mozecie zalogowac sie na serwer?
  13. Sytuacja na świecie Nikaia

    witam,rzadko sie odzywam na forum,ale mam pytanie do weedbless,o co chodzi z ta Sigma,az tak cie boli ten sojusz,nie rozumiem,z tego co widzialem to weszliscie do Romy z niej wyszliscie i to wszystko,a ty caly czas tylko Sigma i Sigma,nie wiem co ten sojusz ci zrobil,zabral ci zloto,zablokowal...
  14. Sytuacja na świecie Nikaia

    Witam,chcemy zaproponowac wszystkim PON na ten czas,przychylacie sie do tej decyzji? W uzgodnieniu z innymi sojuszami ogłaszamy ogólny PON w dniach 31.10 od 18:00 do 02.11 do 24:00 Zakaz atakowania,rzucania czarów itd. Niech ten czas każdy spędzi w spokoju ze swoimi bliskimi w imieniu SB...
Do góry