Najnowsze treści autorstwa Haszeek

1. Haszeek

Sytuacja na świecie Olint

Z uwagi na kolejkę spragnionych przed moją rezydencją, informuje poddanych że nie gram tu nie grałem i nie będę grał. Miszczunio nigdy nie zmienia nicku (no chyba że bana globalnego wyłapie) Proszę nie podszywać się pod jego ekscelencje. Życząc miłego długiego weekendu sobie, mam nadzieje, że...
  2. Haszeek

Sytuacja na świecie Lapitos

Proszę.... nie... rozkazuje mnie w to nie mieszać i nie pisać mi privów. Miszczunio nie ma nic z tym wspólnego. Miszcz nigdy się nie ukrywa i pisze zawsze co chce i kiedy chce. Pod niepowtarzalnym nickiem którego tutaj nie wypowiem, bo jest napisane pismem Mordoru.
  3. Haszeek

Jestem, jestem. Dostałem propozycje przejęcia konta w NZ, to muszę usunąć. Teraz będę kopał z tamtej strony. Oczekujcie Miszcza, niedługo się objawi. Żenadą to są Twoje wpisy na Niezależna.pl. Piewco dobrej zmiany.
  4. Haszeek

Te, Adaś z OPS-u, zasiłek pobrany? Tatuaż Ci się rozmazał. Masz Pitbulla/Rodwajlera co wygląda jak jamnik i zapewne nałogowo oglądasz "Śmierć w Wenecji" Viscontiego. I nie smaruj pastą swoich sojuszników. Ale i tak zapraszam do siebie. Johny Walker z kranu gwarantowany.
  5. Haszeek

typowa polska prowincja na dorobku. pod maską próchno ale wyglądać musi (czytaj - M pakiet mieć doklejony)
  6. Haszeek

top 15 sojuszy

ja bym powiedział że to Złoty Cielec
  7. Haszeek

top 15 sojuszy

1. Nie zaśniesz - Kocham (Sisi) 2. Tuptuś - Lubię (Gwiazda Polarna) 3. Tuptusiek - Szanuje (Diablica 77) 4. Ck Dezerterzy - Nie chce (Prowokatorka) 5. Ocenzurowani - Nie dbam (Kapitan Sparow) 6. Kohorta Slowian - Żartuje (Ojciec Narodu) 7. Coś się wymyśli- W myśli (Safona10) 8. Klub...
  8. Haszeek

Pełne zrozumienie dla waszego postępowania wobec Gustawa. Postawa typu - mam bunty wszędzie - ślijcie i zniknięcie na cały dzień... nie tędy droga. Aczkolwiek zastanawia mnie jedno. Jak to możliwe że ostry jak brzytwa i przenikliwy wzrok Śluńskiej Kluski nie wyłuskał takiego przemondrzałka -...
  9. Haszeek

10. Haszeek

dzisiaj o godz. 09:32:50Norka Krecika - Konwerter Raportów v1.19
  11. Haszeek

Jestem bardzo zasmucony że tak piszesz. Pomimo że jak jestem smutny to nie piszę, to i tak napiszę. Jestem przemondrzałek i nic do Ciebie nie dociera. Dziwię się ludziom z sojuszu Nie Zaśnierz że tolerują taką sytuację. Wiele, bardzo wiele dostaje privów że nie podoba się im taka sytuacja. Mam...
  12. Haszeek

Sparrow to uchodźca. Uchodzi za greposzrota. Jego problemem nie jest obecne miejsce bytowania - w czarnym ciemnym tyłku, problemem jest, że zaczyna się tam urządzać.
  13. Haszeek

To po co przylazła i zaczepia.
  14. Haszeek

Pochlebstwa od miernot i greposzrotów nie działają na mnie pobudzająco w przeciwieństwie do...
  15. Haszeek

W realu podobno jeszcze gorzej. Wszystkie kochanki mi to ciągle mówią...