Najnowsze treści autorstwa HOHO-pl

1. Sytuacja na świecie Olint

Nie mogę się zalogować na świat ani z komputera ani z aplikacji Można wiedzieć co tam się dzieje ... Serwer padł czy co
  2. Sytuacja na świecie Nikaia

Jak dla mnie to podsumowanie oceniam na ZERO Zabrakło wiedzy ale to się zdarza BUMY to bardzo dobrze zorganizowany sojusz w niezbyt dogodnym położeniu geograficznym i przeciw dużej koalicji dał radę :)
  3. [Wyjaśnione] Mapy

Dziękuję bardzo :) o to mi właśnie chodziło
  4. [Wyjaśnione] Mapy

Witam Nie mogę znaleźć na forum linków do kreatora map grepolis byłbym bardzo wdzięczny jak by ktoś mi je podał o ile się nie mylę to były dwa rodzaje kreatorów
  5. Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych

Odp: Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych Porażka chyba zakończę już przygodę z grepolis bo takie pomysły mnie powalają
  6. Walki na świecie Baris

Odp: Walki na świecie Baris widzę że temat się nie przyjął a i czas świata Baris powoli dobiega końca :)
  7. Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie nie znam ludzi choć gram na tym świecie ale zagłosuję na kobieetka
  8. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris psychiatryk super panowie i panie reszta sojuszów wymiera sam gram w takim że żal wszystko nie aktywne aż się odechciewa - - - Automatycznie połączono posty - - - A wiadomo może kiedy Baris będzie zamykany i nastąpi koniec .......
  9. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata są już może znane ustawienia nowego serwera
  10. Propozycje Tematów

Odp: Propozycje Tematów Może by zrobić temat : czy unowocześnić grafikę gry ....lub coś w tym stylu
  11. Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie ja zagłosowałem na -Achaszwerosz- :D bardzo dobry gracz a jeszcze lepszy przyjaciel .....trzymam kciuki :)
  12. Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Mam nadzieję że jak osoba która wprowadziła te zmiany wytrzeźwieje to przy następnej aktualizacji poprawi to tak jak było i przestanie pić w pracy :D
  13. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris o co chodzi tym tym handlem z wioskami na wyspach ......ktoś wie dlaczego to tak schrzanili zamiast poprawić
  14. Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Ktoś wie kiedy wystartuje nowy świat ?