Najnowsze treści autorstwa huba14555

1. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów szybcy jesteście.......
  2. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów no chyba nie skoro raport mi znika a nie pamiętam nazwy miasta to jak to sprawdzisz?
  3. [To nie błąd] licznik postów pod avatarem na FG

Odp: licznik postów pod avatarem na FG tylko że nie we wszystkich działach liczą się posty
  4. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów nic niestety nie zrobimy z tym skoro suport nie ma czasu .......
  5. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów chcielibyśmy wiedzieć czy miasto zostało podbite więc powinien wyświetlić się tekst i tak jak w converterze powinno być ile wsparcia było na końcu. I fajnie że suport tak się interesuje
  6. Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie chętnie bym zagrał ale zniechęca mnie nowy system podboju :/
  7. DziadZLasu

Odp: DziadZLasu Grasz jeszcze w jakieś gry?
  8. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów nie wiem za bardzo czego nie rozumiecie..... w tym drugim screenie pisze Nie można (już) wyświetlić tego podboju..... Nie wiem co chcecie sprawdzać? Raport ginie tylko na forum chcecie sprawdzać poczytajcie sobie forum sojuszu *The One* na Itace jak chcecie...
  9. Angielski świat Sinpoe NOWY SYSTEM

Odp: Angielski świat Sinpoe NOWY SYSTEM też miałem zagrać na tym świecie ale zniechęcił mnie system podboju
  10. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów słabo widać ale ja nic na to nie poradze jak ktoś cche to moge mu to wysłać na e-maila http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8bebf357cda0e09.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6462251f9c14e188.html - - - Automatycznie połączono posty - - - raport nie...
  11. DziadZLasu

Odp: DziadZLasu z skąd jesteś?
  12. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów ok spoko postaram się wam jutro wkleić screeny
  13. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów dzisiaj odbywa się okupka po zakończeniu jej dam wam znać jak to wygląda.... Niestety nie wiem jak wkleić na forum screena
  14. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów nie..... ja sam miałem taki przypadek i automatycznie po okupacji wyświetla się jakby był skasowany
  15. [Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

Odp: Błędy w publikowaniu raportów wychodzi tak jakby raport był skasowany