Najnowsze treści autorstwa Iblis-Eblis

1. Iblis-Eblis

Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

A po co ja mam coś komuś dawać?Wystarczy że coś tutaj napiszę i pszczółki się zlatują jak do miodku :p.
  2. Iblis-Eblis

W czym problem?Messyna is still alive and your sugar daddy ;p A no wydałem,zacyny był ten deff na murze 1 z przewagą hopków i łuków mrau*:.Za to chciałbym Ci pogratulować blokowanie mnie,zdążyłem jeszcze podłubać w nosie i 4 kulki pstryknąć po czym skrócić.
  3. Iblis-Eblis

Tak jak poprzednio odpowiadam tylko nie graczom którzy nie znaczą nic w rozrywce , lub nie ukrywają nicków.Kacperku może Ci tak slotów na 2 starczy jak się rozpędzisz i wyczyścisz pare bobków bez apki na dole m 45 ^^.Chyba że złomik pójdzie.Dobra inwestycja była,ale muszę Cię zasmucić że jedyne 12k.
  4. Iblis-Eblis

Ja nie mam akurat nigdzie murku.1 był pozostałością po poprzednim właścicielu.Ale zajka mi pomógł rozebrać.A na kiego latać na ten murek lukinara tam?Żeby pw nabijać wam,proszę was.Jak raz to porządnie i nie wtedy kiedy ktoś siedzi przygotowany.To my skarby wybieramy czas waszej rozbiórki.Ale...
  5. Iblis-Eblis

Joker uważaj tam na siebie,nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie 1 łódka zniszczenia ;)
  6. Iblis-Eblis

No właśnie widzę że nieźle się chłopina musiał się porobić spirytem staropolskim xd.
  7. Iblis-Eblis

Ubek to jawi sie jako prawdziwy gentelmen przy zajce i lukinarze. Dobra poszczekałem ,nabiłem posty.Idę porzucić konto.Sprawdzajcie . Nigdy nie znacie dnia ani godziny ;p
  8. Iblis-Eblis

Już go nie chcę,bo mi go zbałamucili ) :
  9. Iblis-Eblis

Szczerze to tak,ale taki wstydniś jestem ) :
  10. Iblis-Eblis

Ty dajesz oni wchodzą,nic się nie zmieniło.;)
  11. Iblis-Eblis

Ale bedzie słonko.Wolę namiętnych chłopaków.Już wspominałem przecież a ty dalej z tymi kobitami ;p Znajomość zasad,a przyzwyczajenie to niestety inna sprawa.Tobie odpisuje bo Cię dalej kocham,a ten to lukinar to niestety nie wiem kto to.A nie ma opcji spamu od randomów.Ps przypominam że miałem...
  12. Iblis-Eblis

Ja Ciebie też Kacpi , jak tam Synopka przegrana i Messynka z Muldziem tyż bydzie xd ?
  13. Iblis-Eblis

Już mu opowiedziałem o tym zdarzeniu,czekam teraz na wersję przyprawioną o wiele ozdobnikow ;p
  14. Iblis-Eblis

Nie zdążyłem się nawet rozpędzić a usmiechowi już deffa zabrakło o_ODobrze że mają takiego pomocnika jak Elita Potępionych ^^
  15. Iblis-Eblis

Stare słupy też jakies takie mocniejsze.Po laniu na paru serwerach.Może siusiak mutacje w końcu przeszedł xd