Najnowsze treści autorstwa Ikaaxo

1. Sytuacja na świecie Gonnos

Atlas to był błąd, Ale superpartia? Z tego co wiem odkąd są w espach ani jednego miasta nie stracili. Tyle gróźb kierujecie, w szczególności Ty (nie mów ze nie, bo będę mógł screeny podrzucić) ile to miast nie stracą, jakich to Wy akcji nie zrobicie na nich. A do tej pory to Wasze kolony idą na...
  2. Sytuacja na świecie Gonnos

:(
  3. Sytuacja na świecie Gonnos

Idź pospać po ciężkiej nocy fejkowania/atakowania, Następne wioski stracisz.
  4. Sytuacja na świecie Gonnos

A czemu moralowcow? Koledzy zechcieli grać to gdzie mieli wylądować? ;)
  5. Sytuacja na świecie Gonnos

Ej, były jeszcze sytuacje gdy pakowala wasza koalicja epsilum kolona to nawet jakieś robaki z top20 sojuszy wysyłały wsparcia po 11h lub więcej gdzie kolona i tak sh i epsilum zbijali, A piszesz o 12k biremach waszych i waszych koleżanek z fobii? No dzisiaj wam się udało, widać przeszlyscie do...
  6. Sytuacja na świecie Gonnos

Turuś podniecasz się, że koalicja nie odbiła miasta, a gdzie byłaś, gdy pakowałyście kolona (albo wyznawczynie) epsilum pod bonus, mieliście 6h na obstawę, a kolon do 8 nie potrafił ustać? ;)
  7. Sytuacja na świecie Gonnos

A ostatnio stracił i zero oskarżeń w kierunku ejro, że ma dodatki do gry, które mu pomagają :(
  8. Sytuacja na świecie Gonnos

I jak sytuacja w szerokim świecie? Świat wymarł, ze taka cisza? :p
  9. Sytuacja na świecie Gonnos

Turek, zgłodniałem. Zrób mi kebaba. Ostatnimi czasy między 2-4 jestem budzony fejkami, a jestem w sojuszu laxi. Ciekawi mnie (jak twierdząc turus) czy to Maciek budzi ludzi swoimi fejkami jak tak twierdzisz ze każdego atakuje? Na forum tyle ludzi jest przeciwko laxi, a napiszcie do epsilum o...
  10. Sytuacja na świecie Gonnos

Buduj, przyda nam się Twoje miasto ;)