Najnowsze treści autorstwa Ikaaxo

1. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

I co tam panta farmo, widać zmieklas jak klapsów więcej dostałaś
  2. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zepelin muchorze jedynie przed czym mogę się osłaniać to przed twoją głupotą
  3. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

przestań już płakać i daj mi spokój xd
  4. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Słyszałem że dziwna jesteś, ale nie spodziewałem się że aż tak xd Przestań już płakać i wskakuj w swój Zepelin i lataj dalej po swojej chorej wyobraźni xd A skoro już mam się odnieść do twojego wpisu, żebyś dała mi spokój to gdzie miałem schować wojska skoro cała wyspa czerwona, jesteś tylko Ty...
  5. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

I ta twoja strategia za murkiem polega jedynie na tym, żeby nie być chłopcem od bicia :p
  6. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Turek dajesz raport Maksa gdzie jest sam na wyspie z 2 miastami z wami, daj screenka gdzie ta wyspa leży :p Nwm czy tylko ja tak myślę, ale nadal uważam po twoich argumentach, że i tak jesteś słupem, bo się chowasz za murkiem i koleżanka obok też, rozumiem jakbyś sam był na wyspie, ale nie pół...
  7. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

no i cyk 500 transów jutro
  8. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

biała mewa
  9. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Oki pa
  10. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

ty mnie nie wywołuj do tablicy, bo fakt odszedłem, bo było za dużo słupowania, ale jest paru wartościowych graczy w póki co i życzę aby tych paru namieszało jeszcze na tym świecie :D:D
  11. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

nie drażnij swego pana wasalu
  12. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

współczuje transite, mam nadzieje, ze kiedyś jeszcze zerwiemy noce. i ja będę niezadowolony, a ty pełen taczek.
  13. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

Macos co dla Ciebie znaczy, że szybko odpadłem? Grałem dla przyjemności, a nie ma przyjemności kiedy gra się w 3 osoby przeciwko całemu sojuszowi, wtedy da się "szybko odpaść". Transire mam nadzieję, że ktoś inny załatał tą dziurkę monotonii po moim odejściu :p
  14. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

Panta farmo od kiedy Ty taki piskliwy? Jak służyłes mi na lato jako farma i koledzy odbijali Twoje miasta kiedy ladowalem Ci kolony to cichutki byłeś. Co się zmieniło? Nikt już Cię nie farmi, zes taki mądry?
  15. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

Raczej będę kończył, w parę osób nie da się wygrać świata