Najnowsze treści autorstwa inspi

1. inspi

Co na Gammie ?

Odp: Co na Gammie ? Witam gamme :) widzę że walki nadal trwają:) i małe przemeblowanie sojuszy :)
  2. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Nie wiedziałem że jest jakieś nie pisane prawo moralne które mówi kiedy można wsiąść urlop a kiedy nie :D. Człowiek całe życie się uczy :D Tak się zastanawiam po kiego diabła wprowadzono coś takiego jak urlop, i dlaczego ludzie z niego korzystają? Przecież to nic innego jak ucieczka przed...
  3. inspi

Wolni mieszkańcy?

Jest opcja że mogłeś powołać, jednostki lądowe, mityczne, transportery bądź okręty wojenne. Jest też opcja że ktoś rzucił błyskawicą i uszkodził ci gospodarstwo.
  4. inspi

Bunt / Kolon

Agresor musi wygrać walkę morska apotem lądową. Czyli musi wybić ci wszystkie biremy aby kolon przepłyną. Nie mylić z branderami.
  5. inspi

Bunt, grrr ;/

Nie nie ma wpływu. Wycofaj tylko zanim popłyniesz kolonizatorem. Rozpoczyna się czy rozpoczął. Aby się rozpoczął jak Robin wspomniał musisz wygrać walkę
  6. inspi

Burzenie miasta

Nie nie można zburzyć miasta. Możesz dogadać się ze sąsiadem koło tego niewygodnego miasta aby je przejął. W przypadku gdy posiadasz jedno miasto i chcesz zmienić lokalizacje możesz skorzystać z przycisku zacznij od nowa.
  7. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Misiek po kiego gdy ta sytuacja miała miejsce to Luzdelsur była poza LA. Niczego to nie zmieni.
  8. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Hehe wiem że kobiety albo powinno się spróbować zrozumieć albo je kochać:) choć to pierwsze nikomu się jeszcze nie udało wykonać ;) Co do reszty twojej wypowiedzi to doskonale sobie zdaję sprawę że jest to twój punkt widzenia w szerszej komitywie a nie przedstawiasz zdania sojuszu :)
  9. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Ja natomiast dostałem odpowiedzi połowiczne na dręczące mnie pytania i ujrzałem kawał dobrej roboty dyplomatycznej w twoim wykonaniu :) @user10011 Hehe myślę że zbyteczna odpowiedź ;)
  10. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Myślę że większość tych pytań jest retoryczna. Odpowiedź znasz doskonale. Sprawa z Romą podobna jest na pierwszy rzut oka jak miedzy LA a NM tylko z tym ze my nie wywodzimy się z pod jednego sztandaru i stanęliśmy po drugiej stronie barykady. Kilka tygodni to krótki i zarazem długi okres. Za...
  11. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Gdyby to było takie proste :) Doskonale wiedziałaś kto stoi :) Nie ryzykowała byś wpadki na kolona NM. ;) Mało tego na skanie doskonale widziałaś że twoje ognie nie rozwala okupacji więc musiałaś wiedzieć że jeszcze coś płynie:)
  12. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Teoria ? Myślę że jestem bliżej prawdy niż samemu mi się wydaje:D. Co do moich chęci to raczej nie pokrywają się z twoją propozycja :p
  13. inspi

Sytuacja na świecie Ny

W ręcz przeciwnie :) Info mogłaś dostać z 3 źródeł :D Z 2 źródeł od sympatyzujących z wami graczy, bądź gracza (tego nie mogę wyeliminować) oraz od samych zainteresowanych. Mogłaś się upewnić co stoi, bądź info było zbyt mizerne, gdyż gracz, jako informator był zbyt zdenerwowany bądź mniej...
  14. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Dlaczego widzieliśmy już rożne rzeczy, wśród doświadczonych graczy, ciężko nas zadziwić:D Pytanie poco skanowałaś? Odpowiedź prosta dostałaś cynk :P Oczywiście zbieg okoliczności też mógł wystąpić, jak również kobiecy instynkt także można brać pod uwagę, jednak ciężej w to uwierzyć:D
  15. inspi

Sytuacja na świecie Ny

Luzdelsur myślę że twardość niewiele ma tu znaczenia, nie mowie że ja jestem święty znam to z autopsji. Nie chciałbym byc źle zrozumiany tym porównaniem ale Jagiełło wygrał bitwę pod Grunwaldem, lecz nie umiał tego zwycięstwa wykorzystać. Tak samo jest z nami informacje umiemy zbierać, co może...