Najnowsze treści autorstwa JaimeLannisterr

1. JaimeLannisterr

Sytuacja na świecie Katania

ja z chęcią pooddaje moje skałki jak nie macie co już podbijać :)
  2. JaimeLannisterr

A ty straciłeś 3 miasta przez 4 dni na rzecz Pralni z miesiąc temu. Jak dla mnie jesteście 1:1 z Kroniką vs Pralnia :) (a nie liczyłem ile wam miast innych graczy zabrali?)
  3. JaimeLannisterr

A to ciekawe z tym rozpadem Kroniki i Komarów i, że szukają pomocy gdzie popadnie i byle kogo MDG nas Imperium Galaktycznego pytało się już we wtorek i tworzeniu koalicji my, oni, pralnia i spisek. Kto tu czuł się zagrożony, że szukał u "bylekogo" pomocy? Wy :) Odmówiliśmy i wybraliśmy inną...
  4. JaimeLannisterr

Sytuacja na świecie Sestos

Wbijamy na dominację jako reprezentacja Sestos. Może teraz pod jedną banderą?
  5. JaimeLannisterr

No niestety już się włączył . To za 28 dni nie będzie w co grać :( Ale świat był ekstra i dzięki za walkę do końca! Trzeba teraz poszukać innej gry...
  6. JaimeLannisterr

Ubywa 8 osób co tydzień. Jeśli tak będzie postępować to za 3-4 tyg zacznie się zamknięcie
  7. JaimeLannisterr

Sojusz zdecydował o tych faktach. Ale nie wszyscy byli za jego utrzymaniem. Ja raczej byłem za zerwaniem paktu i zaatakowanie potem was z osobna. Wtedy to była by większa frajda z tej części rozrywki. A tak to byliśmy bez szans na jakąś wygraną w takim układzie. Wygranymi mogła zostać tylko Roma...
  8. JaimeLannisterr

Zostało 336 graczy w sumie więc to kwestia tygodni zanim zacznie się odliczanie. Szkoda, że się kończy bo fajnie się tu grało i w sumie tylko tu zostałem bo gdzie indziej nudy. A tu było kogo bić od początku gry PS. z latarnią nas o włos wyprzedziliście :) Graty.
  9. JaimeLannisterr

niedługo nie będzie już czasu na ten plan C :)
  10. JaimeLannisterr

teraz czas na plan D? :)
  11. JaimeLannisterr

Starożytna Architektura

1 Świątynia 2 Gospodarstwo wiejskie 3 Mur miejski 4 Akademia 5 Kamieniołom 6 Obóz drwali 7 Kopalnia srebra 8 Koszary 9 Magazyn
  12. JaimeLannisterr

Ten świat tak będzie specyficzny. Z tą cała predkością może za 2 lata się coś wykluje. Większość tutaj z sojuszy dla mnie osobiście to sami paktowiczie i mało kto chce walczyć. Ja nie uznaję żadnych paktów bo po co to komu. Lepsza mapa jak wszystko jest czerwone. Z tym podziałem na dwa też nie...
  13. JaimeLannisterr

Event miał być chyba z okazji dnia dziecka ale cos się nie pojawił
  14. JaimeLannisterr

Pytanie nr 4

17786