Najnowsze treści autorstwa jakis ten

1. jakis ten

[Wyjaśnione] Jak sie z nimi skontaktować?

Mam pytanie, bo odwiedzam to forum pierwszy raz i z racji tego, że mam ostatnio dużo wolnego czasu, chciałbym pomóc autorowi skryptu, czy strony (jak kto woli) GREPOLIFE na przetłumaczenie tamtego tekstu na język polski, tylko nie wiem za bardzo jak sie mam z nimi skontaktować. Widziałem tam...
  2. jakis ten

[Legalny] GREPOLIFE - new Grepolis stats & maps service

Sorry, but I wanna help, but I just cannot contact with u. My english is moderately good, so I can translation all your site.
  3. jakis ten

[Ulepszenie] Przystosowanie apki mobilnej

Odp: Przystosowanie apki mobilnej A no faktycznie. Tylko dlaczego jak wchodze na ta nowsza i jak klikam "masz juz konto" to mnie od razu przekierowuje na wersje przegladarkowa? Sory za bledy ortograficzne, ale post pisalem na komorce, bo chwilowo nie mam dostepu do komputera.
  4. jakis ten

[Ulepszenie] Przystosowanie apki mobilnej

Mam propozycje, by przystosować apke mobilną do opery mini, ponieważ nie wszyscy mają dostęp na komórce do takich przeglądarek jak Google chrome, Firefox, Safari czy Opera mobile(bo właśnie tylko do takich obecnie jest przystosowana wersja mobilna). Nie chcę zakładać na to oddzielnego tematu...
  5. jakis ten

Wskaż błąd

Odp: Wskaż błąd Za dużo łask.
  6. jakis ten

[Zakończone] VI Wojna Spamu

Odp: VI Wojna Spamu Zapisuję się.Ciekawym jestem, jak wypadnę w tej wojnie
  7. jakis ten

Walki na świecie Farsala

Odp: Walki na świecie Farsala Widzę, że nikt tu nie pisze. To ja będę pierwszy. 1000lecie (marcinos1000l) atakuje twoje wsparcie w mieście 01 Utopia (Sir Green) 1000lecie marcinos1000l RANGERSI 01 Utopia Sir Green **MITYCZNI WOJOWNICY** ? -? ? 8815** ? 12710* ? 3075** ? 210*** ? 348***...
  8. jakis ten

Znalazłeś błąd w wiki Grepolis? Zgłoś go!

Odp: Re: Odp: Znalazłeś błąd w wiki Grepolis? Zgłoś go! Zauważyłem, że w dziale "Bonusy dostępne w wydarzeniach" brakuje informacji o wielkiej ekspansji lądowej.
  9. jakis ten

[Wydarzenia i Polityka] Geopolityka

Odp: Geopolityka Co Polska może zyskać, jeśli wyjdzie zwycięsko z tego konfliktu?
  10. jakis ten

[Wydarzenia i Polityka] Geopolityka

Odp: Geopolityka Ja mam pytanie.Czy rywalizacja Chin i USA może być zagrożeniem dla Polski?
  11. jakis ten

[Wyjaśnione] Mieszkańcy

Odp: argon22 Od tego jest bonus ekspansja lądowa. Tutaj masz wszystko napisane na temat tego bonusu.
  12. jakis ten

[Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Jesień (+) vs Wiosna (-) 618.......
  13. jakis ten

Kreatywne Pisanie - Halloween

Odp: Kreatywne Pisanie - Halloween W dziale Kontakt-ws-konkurs
  14. jakis ten

Szpiegostwo na Forum

Odp: Szpiegostwo na Forum -Achilles--+ 08:18 Przegląda temat [Legalny] GRCRTools
  15. jakis ten

[Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Jesień (+) vs Wiosna (-) Dzięki maja 664