Najnowsze treści autorstwa jakow124

1. [Legalny] GRCRTools

Gdyby pokazywały się reklamy, to nie byłoby nic zdrożnego. Ale otwierają się programy wyłudzające dane osobowe i instalujące złośliwe oprogramowanie. Ja nie korzystam z tego skryptu.
  2. [Legalny] GRCRTools

Przez ten skrypt można zainstalować sobie wirusa. Zdecydowanie odradzam.
  3. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Taki post jest w porządku. Ale jak napisałem, że zaproponowane ograniczenie może nie podobać się kretom i spamerom, to już jest obraza? W takim razie bardzo dziękuję. Nie zamierzam już nic tu pisać. Można usunąć ten wątek.
  4. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Można napisać na jaką godzinę lecą ataki, przy jednym mieście wiadomo na jakie lecą, wiec nawet nie trzeba nazwy/bbcode podawać. Jednakże od lat te linki są wysylane, więc zakładam, że wysyłającym się to opłaca. Zwłaszcza, że wydaje mi się, że coraz częściej wysyłają.
  5. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

To przede wszystkim ochrona, a nie ograniczanie siebie. Moim zdaniem na poiczątku gry nie potrzeba aż tyle pisać w pw, a przynajmniej jest się wolnym od spamu. To tak jak zainstalować antywirusa - zajmuje miejsce, spowalnia komputer, ale nie po to się go instaluje.
  6. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Nikogo nie obraziłem przecież. Poprosiłem tylko o argumenty za "nie", bo ja takich nie widzę. A teraz wygląda jakbym nabluzgał na kogoś jak małe dziecko co się zdenerwowało, bo ktoś ma inne zdanie. No kurcze :P
  7. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Fajnie jakby osoby głosujące na "nie" napisały dlaczego tak głosują. Bo nie widzę powodu by zwykłemu graczowi takie ograniczenie w czymś miało przeszkadzać. ciach Edit by Robin65: Nie należy obrażać innych użytkowników tylko dlatego, że maja odmienne zdanie.
  8. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Witam. Proponuję ograniczyć dla graczy z jednym miastem maksymalną liczbę znaków w PW do 50 znaków. Moim zdaniem zminimalizuje to ilość spamu, w tym ograniczy wiadomości które mają na celu wyłudzenie danych osobowych lub naciągnięcie na jakąś opłatę. A takich jest całkiem sporo. Gracze chyba...
  9. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Ojoj... A Idalium to Edessa bis, Gela to Kalidon bis, itd. :rolleyes:
  10. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Moje zamarzenie: *Nowy podbój *Prędkości: 1/1/1 *Brak morale *Ok. 100 miejsc w sojuszu *Bonus nocny: 22:00-6:00
  11. Gracz Roku 2014 Lamia - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Lamia - Głosowanie Dr4gunov
  12. [Wyjaśnione] Atalanta i NSP

Odp: Atalanta i NSP OK, dzięki za szybką odpowiedź :)
  13. [Wyjaśnione] Atalanta i NSP

Czy Atalanta może atakować z kolonem w celu przejęcia miasta? Nie jestem pewien zapisu z wiki: "bohaterowie nie mogą wspierać innych miast lub graczy, służą jedynie do obrony twojego miasta lub ataku wysłanego z miasta, do którego zostali przypisani; nie wesprą także podboju miasta" - ta...
  14. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Hehe, chyba bardziej nękająca jest błyskawica Zeusa :P Tego niesportowego zachowania nie da się uniknąć, z Artemidą czy bez. Co masz na myśli pisząc o "graniu dla fanu"?
  15. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata W jaki sposób psuje? Moim zdaniem urozmaica. Ja to nawet bym chciał żeby wszyscy mitologiczni bogowie olimpijscy byli w grze, a nie tylko wybrana szóstka :)